Sabiedrība

photo
photo

Stājies spēkā ugunsdzēsējus attaisnojošais spriedums lietā par 2006.gada traģisko ugunsgrēku Ķempes ielā

Augstākā tiesa (AT) šodien nolēma atteikt kasācijas kārtībā pārbaudīt Rīgas apgabaltiesas attaisnojošo spriedumu lietā par traģisko ugunsgrēku Mirdzas Ķempes ielā 2006.gada janvārī, līdz ar to šis attaisnojošais spriedums ir stājies likumīgā spēkā, aģentūru LETA informēja AT pārstāve Baiba Kataja.

photo

Drošāka interneta centrs: Latvijas interneta lietotāji tiešsaistē ir lētticīgi un rīkojas nedroši

Lai arī masu medijos regulāri izskan informācija par krāpšanas gadījumiem internetā, Latvijas iedzīvotāji tiešsaistē turpina ticēt neticamiem piedāvājumiem un rīkoties nedroši, šodien informējot par kiberdrošības tēmai veltītu sociālo eksperimentu rezultātiem, žurnālistiem sacīja Latvijas Drošāka interneta centra vadītāja Maija Katkovska.
01.01.1970 02:00

photo

Federācija: Atjaunojamās enerģijas nozarē jāveicina nevis subsīdijas, bet papildu elektroenerģijas tirgus mehānismus

Atjaunojamās enerģijas nozares un sabiedrības interesēs ir veicināt nevis subsīdijas, bet papildu elektroenerģijas tirgus mehānismus, aģentūrai LETA norādīja Latvijas Atjaunojamās enerģijas federācijā (LAEF).
01.01.1970 02:00

photo

"Bite": Vidzemē mobilo internetu visaktīvāk izmanto Lielvārdes novada iedzīvotāji

Viens Lielvārdes novada iedzīvotājs ik mēnesi mobilo sakaru operatora "Bite Latvija" ("Bite") tīklā iztērē vidēji 4,2 gigabaitus (GB) mobilo datu, un tas ir augstākais rādītājs starp Vidzemē esošajiem novadiem, aģentūru LETA informēja "Bites" pārstāvji.
01.01.1970 02:00

photo

"airBaltic" pakāpeniski atsāk lidojumus ar CS300 gaisa kuģiem; līdz dienas beigām ierindā varētu būt visi

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" pakāpeniski atsāk lidojumus ar "Bombardier" CS300 lidmašīnām, aģentūrai LETA pauda uzņēmuma pārstāve Alise Briede.
01.01.1970 02:00

photo

Turpmāk visos "Pasažieru vilciena" vilcienos būs pieejams bezmaksas bezvadu internets

Turpmāk visos AS "Pasažieru vilciens" vilcienos būs pieejams bezmaksas bezvadu internets, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmuma pārstāvis Egons Ālers.
01.01.1970 02:00

photo

Kučinskis: Jāizvairās no diskusiju formātiem, kas varētu šķelt ES vienotību

Latvija pauž skaidru nostāju, ka diskusijai par Eiropas Savienības (ES) nākotni jānotiek visu dalībvalstu formātā, un jāizvairās no formātiem, kas varētu šķelt ES vienotību, uzsvēra Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).
20.10.2017 16:21

photo

Rinkēvičs aicina Vjetnamas viceprezidenti aktivizēt abu valstu sadarbību migrācijas jomā

Būtu nepieciešams aktivizēt Latvijas un Vjetnamas sadarbību migrācijas jomā un veidot sadarbību starp abu valstu attiecīgajiem dienestiem, tiekoties ar Vjetnamas viceprezidenti Thingokthiņu Danu sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).
20.10.2017 16:01

photo

Lībiņa-Egnere: Starptautisko tiesību pamatvērtība ir cilvēks

Starptautisko tiesību lielākā vērtība ir cilvēks, tā neaizskaramais gods un cieņa, uzsvēra Saeimas priekšsēdētājas biedre, Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas (EPPA) Latvijas delegācijas vadītāja Inese Lībiņa-Egnere (V), Saeimā atklājot EPPA Eiropas Cilvēktiesību tiesas tiesnešu ievēlēšanas komitejas sēdi.
20.10.2017 15:01

photo

LRA deputāti pieprasa valdībai novērst bezdarba pieaugumu Latgalē

Latvijas Reģionu apvienības (LRA) Saeimas frakcijas deputāti sagatavojuši Ministru prezidentam Mārim Kučinskim (ZZS) pieprasījumu nekavējoties pievērst uzmanību situācijai Latgales plānošanas reģiona teritorijā un arī novados ārpus tā, ar mērķi saglabāt esošās darbavietas un veicināt nodarbinātības pieaugumu ārpus Rīgas, aģentūru LETA informēja LRA frakcijas priekšsēdētājas vietnieks Juris Viļums.
20.10.2017 13:00

photo

SPRK saskata iespējamu "Sadales tīkla" pārkāpumu lietā par krāpšanos ar OIK

Ja AS "Sadales tīkls" parakstījis aktu par koģenerācijas stacijas nodošanu ekspluatācijā pirms tas reāli noticis, tad tas ir pārkāpums, šodien žurnālistiem stāstīja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) vadītājs Rolands Irklis.
20.10.2017 12:38

photo

Kalniete: Latvijas diplomātija vairs nav tik politiska kā pirms iestāšanās ES un NATO

Latvijas diplomātija vairs nav tik politiska kā pirms iestāšanās Eiropas Savienībā (ES) un NATO, sarunā ar aģentūru LETA sacīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V).
20.10.2017 10:59

photo

Ždanoka Satversmes tiesā apstrīd vēlēšanu tiesību ierobežojumus padomju aktīvistiem

Latvijas Krievu savienības līdere, Eiropas Parlamenta deputāte Tatjana Ždanoka Satversmes tiesā ir apstrīdējusi Saeimas vēlēšanu likumā noteiktos vēlēšanu tiesību ierobežojumus padomju komunistu aktīvistiem.
20.10.2017 08:17

photo

Ceļu uzturētāji atgādina, ka uz ceļiem var sākt veidoties apledojums

Iestājoties rudenīgam, lietainam un tumšākam laikam, autovadītājiem ir jābūt īpaši vērīgiem uz autoceļa un jāpielāgo braukšanas paradumus, ņemot vērā laika apstākļus un ceļa seguma īpašības, atgādina "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
20.10.2017 07:04

photo

Pirmais sniegs iespējams nākamās nedēļas sākumā

Tuvākajās dienās Latvijā ieplūdīs aukstāks gaiss, nākamās nedēļas sākumā vietām valstī iespējams pirmais sniegs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
19.10.2017 17:37

photo

Ministre: Cīņā pret gripu nav nekā labāka un efektīvāka par vakcīnu

Lai iedzīvotāji sevi pasargātu no gripas, nav nekā labāka un efektīvāka par vakcīnu, šodien preses konferencē teica veselības ministre Anda Čakša.
19.10.2017 14:04