Sabiedrība

photo
photo

NEPLP sākusi administratīvā pārkāpuma lietvedību pret LTV par Rīgas domes kritiku

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) sākusi administratīvā pārkāpuma lietvedību pret Latvijas Televīziju par iespējamu Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma pārkāpšanu raidījumā "Tiešā runa", kurā tika apspriests un kritizēts Rīgas domes darbs.

photo

Banka: Strauji aug iedzīvotāju skaits, kas ikdienas finanšu darījumus veic viedtālruņos

Strauji aug iedzīvotāju skaits, kas ikdienas finanšu darījumus veic viedtālruņos, liecina "Swedbank" apkopotie dati.
01.01.1970 02:00

photo

"Google" meklētājs Latvijā tiek lietots 98% gadījumu

Latvijā 98% gadījumu, kad ar interneta meklētājsistēmas palīdzību tiek apmeklēta kāda Latvijas tīmekļa vietne, tiek lietots "Google" meklētājs, liecina starptautiskā interneta izpētes un konsultāciju uzņēmuma "Gemius" pētījuma "gemiusRanking" dati par februāri.
01.01.1970 02:00

photo

Eksperts: Cilvēki interneta izmantošanā aizmirsuši pašu galveno - drošu pieslēgšanos tam

Mūsdienās cilvēki ir pieraduši pie interneta lietošanas, taču aizmirsuši par pamatu - drošu pieslēgšanos internetam, šodien pasākumā par digitālo datu aizsardzības tendencēm sacīja "Possible.lv" digitālās drošības konsultants Kirils Solovjovs.
01.01.1970 02:00

photo

Otrajā "Startup Slalom" uzvarējusi ideja par rīku, kas ļautu tikt pie alkoholiskajiem dzērieniem pēc plkst.22

Otrajā "Latvijas Start-up uzņēmumu asociācijas" rīkotajā "Startup Slalom" uzvarējusi komanda "BeerBnB", kas piedāvā radīt rīku, ar kura palīdzību būtu iespējams tikt pie alkoholiskajiem dzērieniem pēc plkst.22, kad beidzas to tirdzniecība, aģentūru LETA informēja organizatori.
01.01.1970 02:00

photo

''Pasažieru vilciens'' strādā pie risinājumiem, lai ļautu mobilo ierīču lietotnē iegādāties arī abonementa biļetes

AS ''Pasažieru vilciens'' strādā pie risinājumiem, lai ļauto mobilo ierīču lietotnē iegādāties arī dienu un mēneša abonementa biļetes, aģentūrai LETA pauda uzņēmuma pārstāvis Egons Ālers.
01.01.1970 02:00

photo

Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim aizrit bez starpgadījumiem; gaidīs amatpersonu reakciju

Tautas sapulce par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atcelšanu vienīgajam mājoklim pirmdienas vakarā pie Saeimas aizritējusi bez starpgadījumiem, tajā piedaloties ap 150 cilvēkiem, novēroja aģentūra LETA.
27.03.2017 19:47

photo

Valdība neatbalstīs Lielo kapu atpirkšanu

Valdība neatbalstīs priekšlikumu par Lielo kapu atpirkšanu, valstij izmantojot pirmpirkuma tiesības, tas izrietēja no Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS) sacītā šodien pēc koalīcijas padomes sēdes.
27.03.2017 18:05

photo

Par nelegālu datorprogrammu izmantošanu apsūdzēto Sergetu soda ar vienu gadu brīvības atņemšanas nosacīti

Rīgas apgabaltiesa šodien Zolitūdes traģēdijas lietā apsūdzētajam būvinženierim Ivaram Sergetam krimināllietā par nelegālu datorprogrammu izmantošanu piesprieda vienu gadu cietumsoda nosacīti.
27.03.2017 17:10

photo

Saeimas Kancelejas direktors pieļauj, ka parlamentam var nākties maksāt par darbinieku goda aizskaršanu

Ja tiesa secinās, ka saistībā ar "valsts noslēpuma telpām" notikušajā Saeimas dienesta izmeklēšanā konstatētās vainīgās personas tomēr nav vainīgas, tad pastāv iespēja, ka būs jāizmaksā kompensācijas Saeimas darbiniekiem, kuru gods ir aizskarts, - teikts Saeimas Kancelejas direktora Māra Steina iesniegumā Saeimas Prezidijam, kurā gan nav minēts, par ko ir notikusi izmeklēšana.
27.03.2017 15:43

photo

Grigule Junkera piedāvājumus ES nākotnei novērtē kā neiespējamus vai nejēdzīgus

Eiropas Komisijas (EK) prezidenta Žana Kloda Junkera piedāvājumi Eiropas Savienības (ES) nākotnes attīstībai ir neiespējami vai arī nejēdzīgi, uzskata Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Iveta Grigule, aicinot šāda veida paziņojumu vietā nākt klajā ar piedāvājumiem ekonomikas attīstīšanai.
27.03.2017 13:32

photo

RNP apsaimniekoto ēku dzīvokļu īpašnieki sāk atslēgt apkuri

Šogad pirmajai pašvaldības SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) apsaimniekotajai dzīvojamai mājai apkure atslēgta jau 15.martā, aģentūru LETA informēja RNP pārstāve Santa Vaļuma.
27.03.2017 10:44

photo

Rimšēvičs: Nevienlīdzības mazināšanai primāri ir nepieciešami uzlabojumi izglītības sistēmā

Latvijā nevienlīdzības mazināšanai primāri ir nepieciešami uzlabojumi izglītības sistēmā, intervijā aģentūrai LETA sacīja Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs.
27.03.2017 08:00

photo

Tautas sapulcē prasīs atcelt NĪN vienīgajam mājoklim

Šodien plkst.18 pie Saeimas notiks tautas sapulce par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atcelšanu vienīgajam mājoklim Latvijā, aģentūru LETA informēja sabiedrības iniciatīvu portālā "Manabalss.lv"
27.03.2017 07:27

photo

Rīgā par 2,5 miljoniem eiro plāno rekonstruēt piecas apgaismojuma līnijas

Pašvaldības aģentūra "Rīgas gaisma" plāno līdz 2019.gadam par 2,5 miljoniem eiro rekonstruēt apgaismojuma līnijas Vērmanes dārzā, Kārļa Ulmaņa gatvē, Jūrmalas gatvē, Kurzemes prospektā un Anniņmuižas bulvārī, liecina "Rīgas gaisma" vidēja termiņa darbības stratēģija 2017.-2019.gadam.
26.03.2017 17:42

photo

KNAB nekonstatē pārkāpumus saistībā ar vēstniecības rīkotu valsts svētku pasākumu pieczvaigžņu viesnīcā Kairā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pārbaudē nav konstatējis, ka Latvijas vēstniecības Ēģiptē amatpersonas būtu pieņēmušas neatļautus labumus no uzņēmējiem, rīkojot Latvijas valsts neatkarības pasākumu pieczvaigžņu viesnīcā Kairā.
26.03.2017 11:35