Viedoklis

photo
photo

Servera traucējumu dēļ uz laiku traucēta portāla "pietiek.com" darbība

Servera traucējumu dēļ uz laiku traucēta portāla "pietiek.com" darbība, aģentūrai LETA pastāstīja portāla valdes priekšsēdētājs Lato Lapsa.
01.01.1970 02:00

photo

Hokings: cilvēcei atpakaļceļa vairs nav

Stīvens Hokings uzskata, ka cilvēcei tuvākajā laikā vairs nebūs citas izvēles, kā vien pamest Zemi un meklēt jaunu mājvietu.
01.01.1970 02:00

photo

Radīts robots komunikācijai ar Uzņēmuma reģistra klientiem iestādes mājaslapā

Uzņēmumu reģistrs (UR), kopā ar uzņēmumu "Tilde" strādājot pie mākslīgā intelekta izstrādes un ieviešanas valsts pārvaldē, ir radījis robotu, kas komunicēs ar UR klientiem iestādes mājaslapā, aģentūru LETA informēja UR.
01.01.1970 02:00

photo

Bērniem domātie Youtube kanāli piedāvā nepiedienīgas multfilmas

Nesen vairākos bērniem domātos Youtube kanālos atrastas animācijas īsfilmas, kas satur seksuāla un vardarbīga rakstura ainas, ziņo The Sun.
01.01.1970 02:00

photo

Eksperte: Lielākā daļa no jaundibinātajiem "start-up" uzņēmumiem darbojas finanšu tehnoloģiju jomā

Interese par finanšu tehnoloģiju jeb "fintech" jomu Latvijas jaunuzņēmumu jeb "start-up" uzņēmumu vidū ir liela, par ko liecina fakts, ka apmēram 70% no jaundibinātajiem "start-up" uzņēmumiem darbojas "fintech" nozarē, šodien finanšu nozares pārstāvju diskusijā par digitālo transformāciju pauda Latvijas "Start-up" uzņēmumu asociācijas valdes priekšsēdētāja Jekaterina Novicka.
01.01.1970 02:00

photo

Karogu tirgotāji: Interese par Latvijas valsts karogu iegādi šogad bijusi ļoti izteikta

Interese par Latvijas valsts karogu iegādi šogad bijusi ļoti izteikta, aģentūrai LETA atzina aptaujātie karogu tirgotāji.
18.11.2017 07:54

photo

Rinkēvičs: Neatkarību var izcīnīt ar sirdi, bet tā ir jāsargā ar prātu

Neatkarību var izcīnīt ar sirdi, bet tā ir jāsargā ar prātu, Latvijas Ārpolitikas institūta (LĀI) grāmatas "Latvijas ārlietu simtgade. Darbi un personības" atklāšanā sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).
17.11.2017 15:15

photo

Vīķe-Freiberga: Latvijas iedzīvotājiem joprojām ir iespēja uzcelt tādu valsti, kādu viņi vēlas

Tiem iedzīvotājiem, kuri ir palikuši Latvijā, un ir laiduši šeit dziļas saknes, joprojām ir iespēja uzcelt tādu valsti, kādu viņi vēlas, uzskata bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga.
17.11.2017 09:27

photo

NBS komandieris: Krievijas demonstrētā attieksme diemžēl joprojām nav draudzīga Latvijai

Krievijas demonstrētā attieksme diemžēl joprojām nav draudzīga Latvijai, šādu viedokli šorīt telekanālā LNT pauda Nacionālo bruņoto spēku komandieris Leonīds Kalniņš.
17.11.2017 09:17

photo

Rinkēvičs: Prioritārajos jautājumos par Lielbritānijas izstāšanos no ES nav panākta nepieciešamā virzība

Eiropas Savienībai (ES) ir būtiski saglabāt vienotību turpmākās sarunās ar Lielbritāniju par tās izstāšanos no ES, bet pašlaik prioritārajos jautājumos par Lielbritānijas izstāšanos vēl nav panākta nepieciešamā virzība, tiekoties ar Īrijas ārlietu un tirdzniecības ministru Saimonu Koveniju, uzsvēris Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).
16.11.2017 07:59

photo

Vējonis: Sabiedrībai ir tiesības zināt Latvijas vēstures traģiskās lappuses

Sabiedrībai ir tiesības zināt Latvijas vēstures traģiskās lappuses, komentējot "čekas maisu" publiskošanu pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS) sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
15.11.2017 14:17

photo

Bordāns: Parakstu vākšana par mācību valodas brīvu izvēli ir pretlikumīga

Parakstu vākšana par mācību valodas brīvu izvēli ir pretlikumīga, uzskata Rīgas domes deputāts Jānis Bordāns (JKP).
10.11.2017 16:09

photo

Āboltiņa pieļauj, ka cīņā par ekonomikas ministra amatu savas intereses bīdījuši partijas sponsori

Bijusī partijas "Vienotība" līdere, līdzšinējā Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa savu izslēgšanu no partijas saista ne tikai ar personības faktoru, bet arī ar to, ka cīņā par ekonomikas ministra amata pretendentiem savas intereses, iespējams, ir bīdījuši partijas sponsori.
08.11.2017 08:28

photo

Āboltiņa: "Vienotības" valdes lēmumu uztveru kā cinisku, nesamērīgu un personiski sāpīgu

Politiķe Solvita Āboltiņa uzskata, ka "Vienotības" valdes lēmums par viņas izslēgšanu no partijas ir spilgts piemērs tam, kad politiski ļoti sarežģītā situācijā tiek meklēts vainīgais, nevis problēma tiek risināta pēc būtības.
07.11.2017 09:46

photo

Eksperts: Rietumi ar pārāk lielu uzmanību mācībām "Zapad" ļāva Krievijai gūt lielu propagandas uzvaru

Rietumu amatpersonas un eksperti pievērsa pārāk lielu uzmanību Krievijas un Baltkrievijas militārajām mācībām "Zapad", tādējādi ļaujot Krievijai gūt lielu propagandas uzvaru, šādu viedokli intervijā aģentūrai LETA pauda transatlantiskās drošības eksperts Džims Taunsends.
05.11.2017 19:06