Viedoklis

photo
photo

Rīgas arhitektūras iepazīšanai izstrādāta lietotne "Arhiguide"

Latvijas Arhitektu savienība izstrādājusi lietotni "Arhiguide", kurā ikviens pilsētas viesis un iedzīvotājs var iepazīt Rīgas arhitektūru, aģentūru LETA informēja Latvijas Arhitektu savienība.
01.01.1970 02:00

photo

"EHR Mediju Grupa": Attīstītas interneta infrastruktūras apstākļos DAB+ tehnoloģija nav aktuāla

Digitālās skaņas apraides tehnoloģija (DAB+) nav aktuāla, ja ir attīstīta interneta infrastruktūra, komentējot Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu pārtraukt DAB+ apraides testus un neatbalstīt tās ieviešanu Latvijā, aģentūrai LETA sacīja "EHR Mediju Grupas" līdzīpašnieks Uģis Polis.
01.01.1970 02:00

photo

Parakstīs līgumu par jaunās paaudzes antenu tīkla stacijas izveidi Irbenes radioteleskopu kompleksā

Šodien Ventspils Augstskolā (VeA) tiks parakstīts līgums starp VeA un Nīderlandes radioastronomijas institūta "Astron" meitas uzņēmumu "AstroTec Holding B.V" par jaunās paaudzes zemas frekvences antenu tīkla (LOFAR) stacijas izveidi Irbenes radioteleskopu kompleksā, aģentūru LETA informēja VeA sabiedrisko attiecību speciāliste Agnese Jēkabsone.
01.01.1970 02:00

photo

"Latvijas gada auto 2018" titulu ieguvusi automašīna "Hyundai i30"

Konkursa "Latvijas Gada auto 2018" titulu ieguvis "Hyundai i30", informēja konkursa "Latvijas gada auto" organizētāja portāla "gadaauto.lv" pārstāvis Māris Ozoliņš.
01.01.1970 02:00

photo

No nākamā gada e-paraksts būs pieejams arī viedtālrunī

No nākamā gada 2.janvāra dokumentus ar e-parakstu varēs parakstīt arī izmantojot viedtālruni, piektdien žurnālistus informēja "Latvijas Valsts radio un televīzijas centra" (LVRTC) valdes priekšsēdētājs Jānis Bokta.
01.01.1970 02:00

photo

Judins: "Oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisija līdz šim nav pietiekami fokusējusies uz uzdevumu izpildi

"Oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisija līdz šim nav pietiekami fokusējusies uz tai doto uzdevumu izpildi, uzskata deputāts Andrejs Judins (V/Par!).
27.11.2017 07:24

photo

Eksperts: Līdz Trampa impīčmentam vēl ejams tāls ceļš

Līdz ASV prezidenta Donalda Trampa "gāšanai" jeb impīčmentam republikāņiem vēl ejams tāls ceļš, jo šobrīd tam nav politiskās loģikas un republikāņi nejūt, ka no tā varētu ko iegūt, sarunā ar aģentūru LETA norādīja Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centra pētnieks Mārtiņš Hiršs.
25.11.2017 10:26

photo

Rāviņš: Vadīšanās pēc zemākās cenas principa publiskajos iepirkumos degradē visu būvniecības procesu

Vadīšanās pēc zemākās cenas principa publiskajos iepirkumos degradē būvniecības procesu, atklājot konferenci "Saimnieciski iepirkumi un godīga konkurence būvniecībā", pauda Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš (ZZS).
24.11.2017 16:36

photo

Eksperts: Karš informatīvajā telpā ir lētāks par militāriem līdzekļiem

Karš informatīvajā telpā ir lētāks par militāriem līdzekļiem, konferencē "Eiropas Savienības (ES) nākotnes virzība: nacionālās prioritātes, reģionālie izaicinājumi un kopējās iespējas" sacīja NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra (StratCom) direktors Jānis Sārts.
24.11.2017 15:00

photo

Zīle: Latvijai vajag pastāvēt uz savām interesēm ES arī sarunās par iespējamām "Breksit" sekām

Latvijai vajag pastāvēt uz savām interesēm Eiropas Savienībā (ES) arī sarunās par iespējamām "Breksit" sekām, uzskata eiroparlamentārietis Roberts Zīle (VL-TB/LNNK).
24.11.2017 13:24

photo

Čakša: Skaidri jādefinē valsts un privātajā sektorā sniegto veselības aprūpes pakalpojumu veidi

Ir svarīgi skaidri definēt, kādi veselības aprūpes pakalpojumi tiek sniegti privātajās, valsts un pašvaldību ārstniecības iestādēs, intervijā Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" sacīja veselības ministre Anda Čakša.
23.11.2017 14:34

photo

Ījabs: Latvijas politiķi savij personīgās un sabiedriskās intereses

Starp Latvijas politikā strādājošajiem ir novērojama personīgo un sabiedrisko interešu savīšana, Cicerona balvas pasniegšanas ceremonijā sacīja tās laureāts, politologs Ivars Ījabs.
22.11.2017 15:51

photo

Eksperte: Latvijā nepietiekami iegulda ēku drošībā un energoefektivitātē

Četru gadu laikā kopš lielveikala sagrūšanas Zolitūdē ir mainījusies sabiedrības attieksme pret drošību, taču joprojām Latvijā tiek nepietiekami ieguldīts ēku drošībā un energoefektivitātē, aģentūru LETA informēja Ēku saglabāšanas un energotaupības biroja (ESEB) izpilddirektore Dace Akule.
21.11.2017 09:54

photo

Vējonis: Grūti sameklēt zemes, kas ir cietušas tik daudz kā Latvija

Ir grūti sameklēt zemes, kas ir tik daudz cietušas kā Latvijas zeme, sestdien svinīgajā valsts augstāko apbalvojumu pasniegšanas ceremonijā sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
18.11.2017 15:33

photo

Karogu tirgotāji: Interese par Latvijas valsts karogu iegādi šogad bijusi ļoti izteikta

Interese par Latvijas valsts karogu iegādi šogad bijusi ļoti izteikta, aģentūrai LETA atzina aptaujātie karogu tirgotāji.
18.11.2017 07:54