Viedoklis

photo
photo

Pabriks: Kļūdas sarunās par Turcijas iestāšanos ES pieļāvusi pati Eiropa

Eiropas Savienības (ES) politiķi procedūrā par Turcijas iestāšanos ES ir pieļāvuši taktiskas kļūdas, ko liela daļa no viņiem nevēlēsies atzīt, tādēļ sarunas nevajadzētu iesaldēt, aģentūrai LETA sacīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Artis Pabriks (V).

photo

►Noskaties pirmo YouTube video, kas ievietots pirms 12 gadiem!

23. aprīli var uzskatīt par YouTube dzimšanas dienu, jo tieši šajā datumā pirms 12 gadiem patlaban tik populārajā video platformā YouTube ievietots pirmais video.
01.01.1970 02:00

photo

Par "Mobilly" pakalpojumiem "Bite" klienti varēs samaksāt ikmēneša rēķinā

Mobilo sakaru operatora "Bite Latvija" ("Bite") klienti turpmāk maksu par mobilo maksājumu pakalpojumu sniedzēja "Mobilly" pakalpojumiem varēs pievienot ikmēneša "Bite" rēķinam, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijā.
01.01.1970 02:00

photo

"Cisco": Kibernoziedznieki atgriežas pie "klasiskajiem" kiberuzbrukumu paņēmieniem

Liels izmantoto kiberdrošības produktu skaits, to vājā saderība un labi apmācītu drošības speciālistu trūkums rada plaisas kiberaizsardzības sistēmās, kas ļauj kibernoziedzniekiem sasniegt savus mērķus arī ar tādiem "klasiskiem" paņēmieniem, kā kaitīgā reklāmprogrammatūra vai surogātpasts, teikts tehnoloģiju uzņēmuma "Cisco" desmitajā ikgadējā drošības ziņojumā.
01.01.1970 02:00

photo

SPRK: Labāko mobilā interneta vidējo lejupielādes ātrumu Latvijā nodrošina "Tele2"; Rīgā - LMT

Labāko mobilā interneta vidējo lejupielādes ātrumu Latvijā nodrošina "Tele2", tādējādi apsteidzot aizvadīto gadu līderi "Latvijas Mobilo telefonu" (LMT), kas aizvien nodrošina labāko mobilā interneta vidējo lejupielādes ātrumu Rīgā, teikts Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes pārskatā par 2016.gadu.
01.01.1970 02:00

photo

Troļļi uzbrukuši latviešu elfiem un sakāvuši tos vēl pirms īstās kaujas

"Elfu" nodaļai cīņas sākums ar tā dēvētajiem "interneta troļļiem" izvērties visai neveiksmīgs. Brīvprātīgie, kas šajā nodaļā pieteikušies, ātri izskaitļoti, un pret tiem sākušies individuāli "troļļu" uzbrukumi. Interneta "elfu" idejas autoram, bijušajam Ārlietu ministrijas darbiniekam un diplomātam Ingmāram Biseniekam, lai izvairītos no turpmākās vajāšanas, nācies pat slēgt "elfu" grupai izveidoto Facebook lapu. Par to viņš pastāstījis intervijā radio Baltkom, vēsta Mixnews.
01.01.1970 02:00

photo

Pauls: cilvēki kar zobus vadzī, bet baņķieri peldas naudā

Pēc medijos izskanējušās ziņas par to, ka Latvijas Krājbankas maksātnespējas administrators "KPMG Baltics" atlīdzībās saņēmis 11,5 miljonus eiro, maestro Raimonds Pauls notiekošo nosaucis par labi noorganizētu afēru, kā apzagt vienkāršo tautu, vēsta portāls Gorod.lv.
19.04.2017 14:14

photo

Mūrniece: Deputātu atturēšanos balsojumos varētu neuzskatīt par balsojumu "pret"

Deputātu atturēšanos balsojumos varētu neuzskatīt par balsojumu "pret", intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" teica Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK).
19.04.2017 09:56

photo

Pabriks: Lielbritānijas parlamenta pirmstermiņa vēlēšanas var dot arī pretēju efektu Mejas cerētajam

Liebritānijas parlamenta pirmstermiņa vēlēšanas var dot arī pretēju efektu premjerministres Terēzas Mejas cerētajam, intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" norādīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Artis Pabriks (V).
19.04.2017 09:10

photo

Mamikins: Atbalstot Erdoanu, ES var kļūt par apsmiekla objektu

Ļaujot Turcijā nostiprināties prezidenta Redžepa Tajipa Erdoana autoritārajam režīmam, Eiropas Savienība (ES) var padarīt sevi par apsmiekla objektu, uzskata Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins (S).
18.04.2017 17:09

photo

Gorbačovs: Aukstais karš ir tuvu

Pirmais un pēdējais PSRS prezidents Mihails Gorbačovs ir norūpējies par situāciju starptautiskajās attiecībās. Politiķis ir pārliecināts, ka aukstais karš ir ļoti tuvu - to viņš pastāstījis intervijā vācu žurnālam Bild.
18.04.2017 12:13

photo

Asociācija: Rīgas būvvalde aizliegusi ekspluatēt vairāk nekā 100 iekšpagalmu stāvlaukumu, nosakot absurdas prasības

Pēdējā laikā galvaspilsētas centrā un tās tuvumā Rīgas būvvalde ir aizliegusi ekspluatēt vairāk nekā 100 iekšpagalmu stāvlaukumu, nosakot tiem līdz galējībām absurdas prasības, aģentūrai LETA pavēstīja Nekustamo īpašumu projektu attīstītāju asociācijas (NĪPAA) valdes priekšsēdētājs Guntars Grīnvalds.
18.04.2017 11:24

photo

Sprūds: Polija ir ļoti svarīgs Baltijas reģionālās drošības garants

Polija ir ļoti svarīgs Baltijas reģionālās drošības garants, un sadrumstalotība šajā reģionā, kuram būtu jābūt vienotam drošības politikas un citos jautājumos, nav vēlama, komentējot Polijas konfliktējošās attiecības ar citām Eiropas Savienības (ES) valstīm, aģentūrai LETA sacīja Latvijas Ārpolitikas Institūta (LĀI) direktors Andris Sprūds.
17.04.2017 16:09

photo

Bijušais aizsardzības ministrs uzskata, ka NATO Baltijas valstīs jāizvieto "Patriot" raķetes

Baltijas valstu gaisa telpas aizsargāšanai NATO būtu šajā reģionā jāizvieto pretgaisa aizsardzības raķetes "Patriot", uzskata Eiropas Parlamenta (EP) deputāts, bijušais aizsardzības un ārlietu ministrs Artis Pabriks (V).
17.04.2017 11:00

photo

Krēsliņš: Daļai cilvēku nav izpratnes par savu tēvzemi

Reizēm šķiet, ka cilvēku izpratne par savu tēvzemi un dzimteni nav īsti pareiza, ja iebrukuma gadījumā Latvijā, viņi būtu gatavi braukt prom, aģentūrai LETA norāda atvaļināts ģenerālis Saeimas deputāts Kārlis Krēsliņš (VL-TB/LNNK).
16.04.2017 18:00

photo

Pabriks apšauba Trampa iespējas gūt panākumus attiecību uzlabošanā ar Krieviju

ASV prezidentam Donalda Trampam nav plašas iespējas gūt panākumus attiecību uzlabošanā ar Vladimira Putina vadīto Krieviju, uzskata Eiropas Parlamenta (EP) deputāts, bijušais aizsardzības un ārlietu ministrs Artis Pabriks (V).
16.04.2017 16:15