Viedoklis

photo
photo

Drošāka interneta centrs: Latvijas interneta lietotāji tiešsaistē ir lētticīgi un rīkojas nedroši

Lai arī masu medijos regulāri izskan informācija par krāpšanas gadījumiem internetā, Latvijas iedzīvotāji tiešsaistē turpina ticēt neticamiem piedāvājumiem un rīkoties nedroši, šodien informējot par kiberdrošības tēmai veltītu sociālo eksperimentu rezultātiem, žurnālistiem sacīja Latvijas Drošāka interneta centra vadītāja Maija Katkovska.
01.01.1970 02:00

photo

Federācija: Atjaunojamās enerģijas nozarē jāveicina nevis subsīdijas, bet papildu elektroenerģijas tirgus mehānismus

Atjaunojamās enerģijas nozares un sabiedrības interesēs ir veicināt nevis subsīdijas, bet papildu elektroenerģijas tirgus mehānismus, aģentūrai LETA norādīja Latvijas Atjaunojamās enerģijas federācijā (LAEF).
01.01.1970 02:00

photo

"Bite": Vidzemē mobilo internetu visaktīvāk izmanto Lielvārdes novada iedzīvotāji

Viens Lielvārdes novada iedzīvotājs ik mēnesi mobilo sakaru operatora "Bite Latvija" ("Bite") tīklā iztērē vidēji 4,2 gigabaitus (GB) mobilo datu, un tas ir augstākais rādītājs starp Vidzemē esošajiem novadiem, aģentūru LETA informēja "Bites" pārstāvji.
01.01.1970 02:00

photo

"airBaltic" pakāpeniski atsāk lidojumus ar CS300 gaisa kuģiem; līdz dienas beigām ierindā varētu būt visi

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" pakāpeniski atsāk lidojumus ar "Bombardier" CS300 lidmašīnām, aģentūrai LETA pauda uzņēmuma pārstāve Alise Briede.
01.01.1970 02:00

photo

Turpmāk visos "Pasažieru vilciena" vilcienos būs pieejams bezmaksas bezvadu internets

Turpmāk visos AS "Pasažieru vilciens" vilcienos būs pieejams bezmaksas bezvadu internets, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmuma pārstāvis Egons Ālers.
01.01.1970 02:00

photo

Vējonis: Latvijai un Vjetnamai ir neizmantots ekonomiskās sadarbības potenciāls

Latvijai un Vjetnamai ir neizmantots ekonomiskās sadarbības potenciāls, tiekoties ar Vjetnamas viceprezidenti Danu Thingokthiņu sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
19.10.2017 17:13

photo

"Saskaņas" politiķis: Ašeradenam jāpaliek amatā līdz atrisinās situācija par iespējamo krāpšanos ar OIK

Ekonomikas ministram Arvilam Ašeradenam (V) būtu jāpaliek amatā līdz pilnībā tiktu atrisināts jautājums par iespējamo krāpšanos ar atļaujām elektroenerģijas ražošanai obligātajā iepirkumā, uzskata Saeimas deputāts Ivars Zariņš (S).
17.10.2017 08:46

photo

Lembergs: Ierosinājums pāriet uz mācībām tikai latviešu valodā ir provokācija

Ierosinājums pāriet uz mācībām skolā tikai latviešu valodā uzskatāms par provokāciju, jo nav veikta nekāda analīze par mazākumtautību skolām un skolēnu un pedagogu gatavību šādai izglītības reformai, šodien preses konferencē teica Ventspils mērs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").
12.10.2017 16:30

photo

Vaidere: Neredzu partijai "Kustība Par!" nekādu ideoloģisko bāzi un saskarsmes punktus ar "Vienotību"

Starp "Vienotību" un "Kustība Par!" nav redzami nekādi saskarsmes punkti un šai partijai nav saskatāma nekāda ideoloģiskā bāze, intervijā aģentūrai LETA sacīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Inese Vaidere (V).
12.10.2017 07:06

photo

Politologs: "Vienotības" reitingiem labvēlīgāka būtu Ašeradena palikšana ministra amatā

Partijas "Vienotība" reitingiem labvēlīgāka būtu šī politiskā spēka vadītāja Arvila Ašeradena (V) palikšana Ministru prezidenta biedra un ekonomikas ministra amatā, pārliecināts sabiedrisko attiecību aģentūras "Mediju tilts" līdzīpašnieks, politologs Filips Rajevskis.
11.10.2017 17:32

photo

Leiškalns: Priekšlikums daudzbērnu ģimenēm piemaksāt 100 eiro mēnesī nemazinās nabadzības risku

Viens no Labklājības ministrijas (LM) priekšlikumiem nākamgad nepalielināt pabalstus, bet ģimenēm ar trīs un vairāk bērniem piemaksāt 100 eiro mēnesī nemazinās nedz nabadzības risku šīm ģimenēm, nedz nevienlīdzību, aģentūrai LETA pauda Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Sociālās drošības un veselības aprūpes eksperts Pēteris Leiškalns.
11.10.2017 16:34

photo

Gorbačovs: Krievijai ir daudz savu Kataloniju

Bijušais PSRS prezidents Mihails Gorbačovs paziņojis, ka Krievijai vēl ilgu laiku nāksies tikt skaidrībā ar savām "katalonijām", vēsta Interfax.
11.10.2017 14:50

photo

Eksperts: NATO jāstiprina savas spējas, taču nedrīkst pārspīlēt

NATO ir jāstiprina savas atturēšanas spējas un jāpaplašina militārās mācības, tomēr tā nedrīkst savu reakciju pārspīlēt, lai Krievijas mēģinājumi iebiedēt Rietumus nenestu augļus, intervijā aģentūrai LETA uzsvēra bijušais NATO ģenerālsekretāra vietnieks Aleksandrs Veršbovs.
11.10.2017 07:42

photo

Mamikins: Līgums ar "Vienotā Krievija" tika lauzts ar mērķi partijai kļūt "pieņemamai Latvijas valdošajiem"

Partija "Saskaņa" lauzusi līgums ar partiju "Vienotā Krievija" ar mērķi partijai kļūt "pieņemamai" Latvijas valdošajiem, tādējādi cerot, ka tā tiks pieņemta koalīcijā, vēstulē partijas "Saskaņa" vadītājam Nila Ušakovam norāda Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins (S).
10.10.2017 13:22

photo

Korupcijas pētniece: Efektīvākais veids cīņai ar politisko korupciju ir nesodāmības sajūtas izskaušana

Efektīvākais veids cīņai ar politisko korupciju ir reāla soda pieredze jeb nesodāmības sajūtas izskaušana, starptautiskajā konferencē "Ceļā uz atklātību, atbildību un labāku pārvaldību: trauksmes celšanas veicināšana, cīņa pret korupciju, nākotnes perspektīvas" sacīja Korupcijas pētniece Rasma Kārkliņa.
10.10.2017 13:16