Viedoklis

photo
photo

Newsweek atklāj, kas varētu nomainīt Putinu

Par visticamākon uzvarētāju 2018. gada Krievijas prezidenta vēlēšanās amerikāņu žurnāls uzskata Vladimiru Putinu, kurš izpelnījies iedzīvotāju atbalstu, pateicoties Krimas aneksijai. Taču ja nu tomēr Putins pēkšņi pārdomās, Newsweek ir izveidojis viņa iespējamo pēcteču sarakstu.

photo

BITE sāk piedāvāt inovatīvus pulksteņus bērnu drošībai

Domājot par bērnu drošību, mobilo sakaru operatoru BITE sāk piedāvāt Latvijas tirgū inovatīvus pulksteņus bērnu drošībai, kas gan palīdz pieskatīt bērnus attālināti, gan nodrošina saziņu un iespēju bērnam ziņot par ārkārtas situācijām, informēja BITE mārketinga vadītāja Diāna Šmite.
01.01.1970 02:00

photo

Latvijas Televīzijas pārejai uz augstas izšķirtspējas apraidi nepieciešami aptuveni astoņi miljoni eiro

Latvijas Televīzijas (LTV) pārejai uz augstas izšķirtspējas apraides (HD) kvalitātes standartiem ir nepieciešami aptuveni astoņi miljoni eiro, aģentūrai LETA pastāstīja Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētāja Dace Ķezbere.
01.01.1970 02:00

photo

Latvijas satelīts "Venta-1" nogādājis kosmosā prototipu nanozondei, kādu paredzēts sūtīt uz Centaura Alfu

Latvijas pirmais mākslīgais Zemes pavadonis "Venta-1" nogādājis kosmosā prototipu nanozondei, kādu britu zinātnieka Stīvena Hokinga un Krievijas miljardiera Jurija Milnera projektā "Breakthrough Starshot" paredzēts palaist uz Centaura Alfas zvaigznāju, vēsta portāls "Business Insider".
01.01.1970 02:00

photo

Auto asociācija: Praktiski apstājusies jaunu automobiļu aprīkošana ar gāzes sistēmu

Latvijā šogad sešos mēnešos praktiski apstājusies jaunu automobiļu aprīkošana ar gāzes sistēmu, aģentūrai LETA pavēstīja Auto asociācijas pārstāvis Pēteris Rubulis.
01.01.1970 02:00

photo

Pētījums: Latvijas interneta vietņu pārlūkošanai no pārnēsājamajām ierīcēm jūnijā visvairāk lietoti "Samsung" un "Apple" produkti

Latvijā 43,8% no esošajām pārnēsājamām ierīcēm, ar kurām jūnijā aplūkotas Latvijas interneta vietnes, bija "Samsung" produkti, bet otrajā vietā ar 36,2% bija "Apple", kas kopš gada sākuma strauji pietuvojies "Samsung", liecina starptautiskā interneta izpētes un konsultāciju uzņēmuma "Gemius" pētījuma "gemiusRanking" dati.
01.01.1970 02:00

photo

Politologs: Smiltēna aiziešanas no "Vienotības" ir svarīgāks notikums par Ašeradena iecelšanu partijas vadītāja amatā

Edvarda Smiltēna paziņojums par aiziešanu no partijas "Vienotība" ir svarīgāks notikums par ekonomikas ministra Arvila Ašeradena iecelšanu partijas vadītāja amatā, aģentūrai LETA pauda politologs Filips Rajevskis.
19.08.2017 15:49

photo

Ašeradens: "Vienotībai" jābūt modernai partijai, kurā valda komandas gars, nevis intrigas

 "Vienotībai" jābūt modernai partijai, kurā valda komandas gars, nevis intrigas, šodien partijas kongresā sacīja politiskā spēka priekšsēdētāja amata kandidāts, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens. 
19.08.2017 13:09

photo

Twitter lietotāji: Atkritumi "Ušakova kepkā"

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK) prasa Rīgas domei novērst cilvēku piekļūšanu Deglava ielas atkritumu kalnam jeb tā sauktajai "Ušakova kepkai", jo kalns esot bīstams cilvēku dzīvībām. Kā aģentūra LETA uzzināja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM), Valsts vides dienests (VVD), veicot pārbaudi atkritumu kalnā, konstatējis, ka iedzīvotāji ne tikai brīvi var piekļūt aprakto atkritumu kalnam, bet arī viņi atradušies uz tā pārbaudes laikā.
18.08.2017 11:00

photo

Ķirsis: "Vienotība" ir šķērslis ZZS un "Saskaņas" valdībai, kuras virziens būtu atgriešanās Krievijas ietekmē

"Vienotība" ir vienīgais traucēklis tādas valdības izveidošanai pēc Saeimas vēlēšanām, kurā Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) un "Saskaņai" būtu vairākums, un kas nozīmētu došanos virzienā uz Latvijas atgriešanu Krievijas ietekmes zonā, pauž Rīgas domes deputāts Vilnis Ķirsis (V).
17.08.2017 14:06

photo

Politologs: Favorīti uz "Vienotības" valdes priekšsēdētāja amatu ir Ašeradens un Smiltēns

Lielākās izredzes iegūt partijas "Vienotība" valdes priekšsēdētāja amatu ir ekonomikas ministram, Ministru prezidenta biedram Arvila Ašeradenam un partijas priekšsēdētāja vietniekam Edvardam Smiltēnam, aģentūrai LETA sacīja politologs Filips Rajevskis.
15.08.2017 11:50

photo

Eksperts: Tramps ar izteikumiem pret Ziemeļkoreju pašlaik eskalē situāciju reģionā

Vēršot asus izteikumus pret Ziemeļkoreju, ASV prezidents Donalds Tramps šobrīd eskalē situāciju reģionā, aģentūrai LETA sacīja Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centra pētnieks Mārtiņš Hiršs.
11.08.2017 13:30

photo

Karstākās tēmas Twitter: Āboltiņas atgriešanās ārlietu ministrijai un "visu varu tautai"

Ceturtdienas tviterdiskusijas aizritēja par šādām tēmām: Rinkēvičs ar Āboltiņu ir pārrunājis iespēju atgriezties ārlietu dienestā. JKP jaunā "Tautas sapulcē" 23.augustā prasīs "atdot varu tautai"
11.08.2017 09:30

photo

Politologs: Āboltiņas atgriešanās ārlietu dienestā varētu nebūt vienkārši paveicama

Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas atgriešanās ārlietu dienestā varētu nebūt tik vienkārša, ņemot vērā viņas nepopularitāti sabiedrībā, aģentūrai LETA norādīja politologs Filips Rajevskis.
10.08.2017 14:39

photo

Twitter lietotāji: Āboltiņai diplomātiska pieeja

Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa pieļauj iespēju nolikt deputātes mandātu pirms 12.Saeimas darbības beigām, lai atgrieztos diplomātiskajā dienestā, to viņa trešdien apliecināja žurnālistiem. Vaicāta par iespēju nolikt deputātes mandātu pirms parlamenta darbības noslēguma, Āboltiņa atbildēja, ka, visticamāk, tas notiks vēl pirms pašreizējā sasaukuma beigām.
10.08.2017 11:22

photo

Gorbačovs paziņojis, ka ir vienisprātis ar Putinu par PSRS sabrukumu

Pēc pirmā un vienīgā Padomju Savienības prezidenta vārdiem, valsts sabrukums arī viņam ir bijis liels trieciens.
09.08.2017 14:37