Sociāli

photo
photo

Drošāka interneta centrs: Latvijas interneta lietotāji tiešsaistē ir lētticīgi un rīkojas nedroši

Lai arī masu medijos regulāri izskan informācija par krāpšanas gadījumiem internetā, Latvijas iedzīvotāji tiešsaistē turpina ticēt neticamiem piedāvājumiem un rīkoties nedroši, šodien informējot par kiberdrošības tēmai veltītu sociālo eksperimentu rezultātiem, žurnālistiem sacīja Latvijas Drošāka interneta centra vadītāja Maija Katkovska.
01.01.1970 02:00

photo

Federācija: Atjaunojamās enerģijas nozarē jāveicina nevis subsīdijas, bet papildu elektroenerģijas tirgus mehānismus

Atjaunojamās enerģijas nozares un sabiedrības interesēs ir veicināt nevis subsīdijas, bet papildu elektroenerģijas tirgus mehānismus, aģentūrai LETA norādīja Latvijas Atjaunojamās enerģijas federācijā (LAEF).
01.01.1970 02:00

photo

"Bite": Vidzemē mobilo internetu visaktīvāk izmanto Lielvārdes novada iedzīvotāji

Viens Lielvārdes novada iedzīvotājs ik mēnesi mobilo sakaru operatora "Bite Latvija" ("Bite") tīklā iztērē vidēji 4,2 gigabaitus (GB) mobilo datu, un tas ir augstākais rādītājs starp Vidzemē esošajiem novadiem, aģentūru LETA informēja "Bites" pārstāvji.
01.01.1970 02:00

photo

"airBaltic" pakāpeniski atsāk lidojumus ar CS300 gaisa kuģiem; līdz dienas beigām ierindā varētu būt visi

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" pakāpeniski atsāk lidojumus ar "Bombardier" CS300 lidmašīnām, aģentūrai LETA pauda uzņēmuma pārstāve Alise Briede.
01.01.1970 02:00

photo

Turpmāk visos "Pasažieru vilciena" vilcienos būs pieejams bezmaksas bezvadu internets

Turpmāk visos AS "Pasažieru vilciens" vilcienos būs pieejams bezmaksas bezvadu internets, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmuma pārstāvis Egons Ālers.
01.01.1970 02:00

photo

Čakša onkoloģijas pacientu organizāciju vēršanos EK neuzskata par pamatotu

Veselības ministre Anda Čakša onkoloģijas pacientu organizāciju vēršanos Eiropas Komisijā (EK) saistībā ar naudas sadali vēža ārstēšanai neuzskata par pamatotu.
20.10.2017 15:30

photo

Pētījums: Vairums sociālā dienesta klientu apmierināti ar saņemtajiem pakalpojumiem

Vairums sociālā dienesta klientu ir apmierināti ar saņemtajiem pakalpojumiem, secināts pētījumā "Ex-ante izvērtējums pašvaldību sociālo dienestu darbības efektivitātes novērtēšanai"
18.10.2017 17:26

photo

Eirobarometrs: Aizvien vairāk Latvijas iedzīvotāju pārliecināti par ieguvumiem no dalības ES

Eiropas Parlamenta (EP) pasūtītajā rudens Eirobarometra pētījumā secināts, ka aizvien vairāk Latvijas iedzīvotāju ir pārliecināti par ieguvumiem no dalības Eiropas Savienībā (ES), aģentūru LETA informēja EP.
18.10.2017 14:48

photo

CSP: Latvijā ir augstākais sieviešu - vadītāju rādītājs ES dalībvalstu vidū

Latvijā ir augstākais sieviešu - vadītāju rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu vidū, aģentūrai LETA pavēstīja Centrālajā statistikas pārvaldē (CSP).
18.10.2017 13:22

photo

Zinātnieki secinājuši, ka iepazīšanās lietotnes veicina sabiedrības daudzveidību

Zinātnieki secinājuši, ka iepazīšanās lietotnes ne tikai palīdz iepazīties ar cilvēkiem no dažādām valstīm, bet, kā liecina pētījumi, veicina arī laulības starp dažādu tautību cilvēkiem, tādā veidā padarot sabiedrību daudzveidīgāku, vēsta The Sun.
17.10.2017 22:37

photo

Deputāti pēc divām nedēļām plāno izskatīt priekšlikumus attiecībā uz aizliegumu ziedot olšūnas nedzemdējušām sievietēm

Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas deputāti šodien atkārtoti aktualizēja jautājumu par dzimumšūnu donoru reģistru, bet priekšlikumus attiecībā uz aizliegumu ziedot olšūnas nedzemdējušām sievietēm pagaidām nepabeidza vērtēt.
17.10.2017 17:31

photo

NMPD pusaudžiem visbiežāk sniedz palīdzību dažādu lūzumu un saindēšanās ar alkoholu gadījumos

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) bērniem visbiežāk sniedz palīdzību dažāda rakstura un veida lūzumu dēļ, saindēšanās ar alkoholu un narkotikām, kā arī dzīvnieku kodumu gadījumos, šodien konkursa "Esi drošs - neesi pārdrošs" preses konferencē teica NMPD direktora vietniece Māra Dīriņa.
13.10.2017 13:11

photo

Aptauja: Trešdaļa vecāku Latvijā bērnu audzināšanā izmanto miesas sodus

Trešdaļa jeb 32% vecāku Latvijā bērnu audzināšanā izmanto miesas sodus, bet 54% nezina, ka tas ir aizliegts ar likumu, par uzņēmuma "Kantar Millward Brown" veiktās aptaujas rezultātiem prese konferencē sacīja organizācijas "Centrs Dardedze" pārstāve Laila Balode.
09.10.2017 13:37

photo

Villere nobažījusies, ka jaunajā veselības sistēmā pacienti nogulsies uz NMPD pleciem

Pastāv bažas, ka slānis, kuram pēc jaunas veselības aprūpes sistēmas ieviešanas būs tikai minimālais pakalpojumu grozs, nogulsies uz Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pleciem, intervijā aģentūrai LETA sacīja bijusī NMPD direktore Sarmīte Villere.
07.10.2017 15:50

photo

Aptauja: Latvijas iedzīvotāju viedoklis par ASV lēnām uzlabojas

Latvijas iedzīvotāju viedoklis par ASV lēnām uzlabojas, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.
07.10.2017 11:16