Cilvēki

photo
photo

Kirkorovs iestidzis parādu bedrē un iesūdzēts tiesā

Daudziem jau sen interesē - no kurienes šovbiznesa zvaigznes ņem naudu greznajai dzīvei. Jā, pelna tās labi, taču ne jau tik daudz, lai dzīvotu ar vērienu ik dienu daudzu gadu garumā. Daudz ko izskaidro tikko gaismā nākušais incidents ar Filipu Kirkorovu, kura parāds bankai "Cerih", kā izrādās, ir sasniedzis 25 miljonus rubļu (~400 000 eiro), vēsta MK.ru.

photo

►Noskaties pirmo YouTube video, kas ievietots pirms 12 gadiem!

23. aprīli var uzskatīt par YouTube dzimšanas dienu, jo tieši šajā datumā pirms 12 gadiem patlaban tik populārajā video platformā YouTube ievietots pirmais video.
01.01.1970 02:00

photo

Par "Mobilly" pakalpojumiem "Bite" klienti varēs samaksāt ikmēneša rēķinā

Mobilo sakaru operatora "Bite Latvija" ("Bite") klienti turpmāk maksu par mobilo maksājumu pakalpojumu sniedzēja "Mobilly" pakalpojumiem varēs pievienot ikmēneša "Bite" rēķinam, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijā.
01.01.1970 02:00

photo

"Cisco": Kibernoziedznieki atgriežas pie "klasiskajiem" kiberuzbrukumu paņēmieniem

Liels izmantoto kiberdrošības produktu skaits, to vājā saderība un labi apmācītu drošības speciālistu trūkums rada plaisas kiberaizsardzības sistēmās, kas ļauj kibernoziedzniekiem sasniegt savus mērķus arī ar tādiem "klasiskiem" paņēmieniem, kā kaitīgā reklāmprogrammatūra vai surogātpasts, teikts tehnoloģiju uzņēmuma "Cisco" desmitajā ikgadējā drošības ziņojumā.
01.01.1970 02:00

photo

SPRK: Labāko mobilā interneta vidējo lejupielādes ātrumu Latvijā nodrošina "Tele2"; Rīgā - LMT

Labāko mobilā interneta vidējo lejupielādes ātrumu Latvijā nodrošina "Tele2", tādējādi apsteidzot aizvadīto gadu līderi "Latvijas Mobilo telefonu" (LMT), kas aizvien nodrošina labāko mobilā interneta vidējo lejupielādes ātrumu Rīgā, teikts Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes pārskatā par 2016.gadu.
01.01.1970 02:00

photo

Troļļi uzbrukuši latviešu elfiem un sakāvuši tos vēl pirms īstās kaujas

"Elfu" nodaļai cīņas sākums ar tā dēvētajiem "interneta troļļiem" izvērties visai neveiksmīgs. Brīvprātīgie, kas šajā nodaļā pieteikušies, ātri izskaitļoti, un pret tiem sākušies individuāli "troļļu" uzbrukumi. Interneta "elfu" idejas autoram, bijušajam Ārlietu ministrijas darbiniekam un diplomātam Ingmāram Biseniekam, lai izvairītos no turpmākās vajāšanas, nācies pat slēgt "elfu" grupai izveidoto Facebook lapu. Par to viņš pastāstījis intervijā radio Baltkom, vēsta Mixnews.
01.01.1970 02:00

photo

►Indijā atrasta "meitene-mauglis", kuru audzinājuši pērtiķi

Dabas parkā, kas atrodas Bengālijas reģionā, Indijā, Bahras pilsētas tuvumā un netālu no Nepālas robežas, policija atradusi astoņus gadus vecu meiteni, kura dzīvojusi pērtiķu barā. Bērns pārvietojas četrrāpus, neprot runāt, bet par savām vajadzībām ziņo ar brēcieniem, vēsta The Times of India. Mediji meiteni jau nodēvējuši par "meiteni-maugli".
10.04.2017 13:11

photo

Pugačova pastāstījusi par savu baiso seksuālo uzbudinājumu

Alla Pugačova un Maksims Galkins gatavojas atzīmēt sava romāna 15 gadu jubileju. Visus šos gadus mediji ir modri sekojuši līdzi viņu gaitām. Stāsti par to, kā Pugačova iemīlējās Galkinā un pameta Kirkorovu, ir viens no pēdējo 15 gadu pieprasītākajiem seriāliem. Taču to, kā viss notika īstenībā, zina tikai divi, jeb pareizāk sakot, trīs cilvēki.
07.04.2017 14:37

photo

►Šimpanze zoodārza apmeklētājai iemet sejā izkārnījumus

Par pēdējo interneta sensāciju ir kļuvis video, kurā nofilmēts, kā šimpanze iemet sejā savus izkārnījumus kādai zooloģiskā dārza apmeklētājai.
06.04.2017 14:14

photo

Ķīnā vecmāmiņa nēsā zivis "Louis Vuitton" somiņā par 1000$

Gados vecāka ķīniete ikoniskā zīmola "Louis Vuitton" somu, kuras cena mērojama vairāk nekā 1000 ASV dolāru, izmatojusi, lai no veikala nesātu svaigas zivis un citus pārtikas produktus, vēsta BBC News.
05.04.2017 17:13

photo

Franču mākslinieks mēģina izperēt cāļus

Franču performances mākslinieks Ābrams Puenševāls mēģina sajust, kā jūtas vista, vēsta BBC.
30.03.2017 18:13

photo

Maikla Džeksona meita demonstrē neskūtas paduses, amerikāņiem tas nepatīk

18 gadus vecā Maikla Džeksona meita Perisa izpelnījusies interneta lietotāju kritiku par neskūtu padušu publisku demonstrēšanu. Instagram sekotāji izteikušies, ka tas ir riebīgi, pretīgi un nehigiēniski. Savukārt popmūzikas karaļa meita atbildējusi, ka ķermeņa apmatojumu uzskata par dabīgu lietu un to dievina, vēsta Metro.
28.03.2017 17:41

photo

Izrādās, ka Austrālija ir "feiks", un tā nemaz neeksistē

Kāda 17 gadus veca Stokholmas iedzīvotāja - Šellija Florida (Shelley Floryd) savā Facebook profilā publicējusi teoriju, saskaņā ar kuru Austrālija gan kā valsts, gan kā kontinents -  ir izdomāta! Facebook lietotājiem šīs sazvērestības teorijas oriģinalitāte ir iepatikusies, un ar ierakstu trīs dienu laikā ir dalījušies 20 000 lietotāju, un tas komentēts vairāk nekā 45 000 reizes.
24.03.2017 17:11

photo

►Kiborgam Rokfelleram sirds pārstādīta 7 reizes

Izrādās, ka pirms dažām dienām mirušais miljardieris Deivids Rokfellers ir bijis visīstākais kiborgs - viņam dzīves laikā sirds transplantācija veikta septiņas reizes! Turklāt pēdējo reizi jauna sirds miljardierim pārstādīta 2016. gada beigās, kas bijusi bezprecedenta operācija, jo šādām manipulācijām ir noteikti stingri vecuma ierobežojumi. Tātad pavisam Rokfellers "izlietojis" astoņas sirdis. Viņam divas reizes pārstādītas arī nieres.
22.03.2017 14:07

photo

Kirkorovs atklāj, kāpēc 49 gadu vecumā spiests dzīvot garderobē

Dziedātājs atklājis, ka dzīvo garderobē, un apģērba gabali viņu pamazām izspiež no dzīvokļa, vēsta portāls DNI.ru, kuram mākslinieks pastāstījis par saviem ģērbšanās paradumiem un ar tiem saistītajām nedienām.
17.03.2017 14:57

photo

Indietis Maskavā neizdzīvo pēc seksa ar prostitūtu

Maskavas likumsargi ķērušies pie kāda Indijas pilsoņa nāves apstākļu noskaidrošanas, kurš miris viesnīcā seksa laikā ar prostitūtu.
16.03.2017 12:07