Cilvēki

photo
photo

BITE sāk piedāvāt inovatīvus pulksteņus bērnu drošībai

Domājot par bērnu drošību, mobilo sakaru operatoru BITE sāk piedāvāt Latvijas tirgū inovatīvus pulksteņus bērnu drošībai, kas gan palīdz pieskatīt bērnus attālināti, gan nodrošina saziņu un iespēju bērnam ziņot par ārkārtas situācijām, informēja BITE mārketinga vadītāja Diāna Šmite.
01.01.1970 02:00

photo

Latvijas Televīzijas pārejai uz augstas izšķirtspējas apraidi nepieciešami aptuveni astoņi miljoni eiro

Latvijas Televīzijas (LTV) pārejai uz augstas izšķirtspējas apraides (HD) kvalitātes standartiem ir nepieciešami aptuveni astoņi miljoni eiro, aģentūrai LETA pastāstīja Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētāja Dace Ķezbere.
01.01.1970 02:00

photo

Latvijas satelīts "Venta-1" nogādājis kosmosā prototipu nanozondei, kādu paredzēts sūtīt uz Centaura Alfu

Latvijas pirmais mākslīgais Zemes pavadonis "Venta-1" nogādājis kosmosā prototipu nanozondei, kādu britu zinātnieka Stīvena Hokinga un Krievijas miljardiera Jurija Milnera projektā "Breakthrough Starshot" paredzēts palaist uz Centaura Alfas zvaigznāju, vēsta portāls "Business Insider".
01.01.1970 02:00

photo

Auto asociācija: Praktiski apstājusies jaunu automobiļu aprīkošana ar gāzes sistēmu

Latvijā šogad sešos mēnešos praktiski apstājusies jaunu automobiļu aprīkošana ar gāzes sistēmu, aģentūrai LETA pavēstīja Auto asociācijas pārstāvis Pēteris Rubulis.
01.01.1970 02:00

photo

Pētījums: Latvijas interneta vietņu pārlūkošanai no pārnēsājamajām ierīcēm jūnijā visvairāk lietoti "Samsung" un "Apple" produkti

Latvijā 43,8% no esošajām pārnēsājamām ierīcēm, ar kurām jūnijā aplūkotas Latvijas interneta vietnes, bija "Samsung" produkti, bet otrajā vietā ar 36,2% bija "Apple", kas kopš gada sākuma strauji pietuvojies "Samsung", liecina starptautiskā interneta izpētes un konsultāciju uzņēmuma "Gemius" pētījuma "gemiusRanking" dati.
01.01.1970 02:00

photo

Romā atkritumu konteinerā atrod sievietes kājas

Kāda 20 gadus veca itāliete prestižā Romas rajonā atkritumu konteinerā atradusi cilvēka kājas, kuras visticamāk, piederējušas sievietei, vēsta The Local.
16.08.2017 15:51

photo

Krievijā vīrietim atteikts darbs, jo viņš izskatoties pēc geja

Krievijā kādā sporta veikalā vīrietim atteikts darbs, pamatojoties uz valsts likumdošanu, kas attiecināma uz seksuālo minoritāšu propogandu, vēsta Independent.
13.08.2017 15:27

photo

15 atbaidoši manikīra un pedikīra paraugi

Domājams, visi piekritīs, ka ir patīkami skatīties uz labi koptiem sieviešu nadziņiem, jo īpaši tad, ja ir nagu lakas krāsa ir pareizi piemeklēta un harmoniski papildina sievietes tēlu. Taču kur ir tā šaurā robeža, kad nadziņi kļūst par kaut ko tādu, kas vairāk atgādina kāda plēsēja ķetnu?
11.08.2017 15:27

photo

Kāzu kleitas, kas šokē sabiedrību

Katra līgava sapņo par savu ideālo kāzu kleitu… bet jāteic, ka dažām līgavām ir visai savdabīga izpratne par to, kā izskatās ideāla kāzu kleita, vēsta The Sun.
10.08.2017 13:52

photo

Kā vīru uzbudina 68 gadus vecā Pugačova?

Ir atklāts Allas Pugačovas un viņas gados jaunā vīra guļamistabā valdošās harmonijas noslēpums. Viņiem palīdz afrodiziaki un dabas dotais jutīgums, vēsta Dni.ru.
09.08.2017 14:09

photo

►Sieviete Toronto metro sakož savu suni

Toronto (Kanādā), braucot metro, kāda sieviete vairākkārtīgi sakodusi savu suni, uzkliegusi tam un vairākas reizes iesitusi. Incidentu nofilmējuši un pēc tam video ievietojuši YouTube notikušā aculiecinieki.
08.08.2017 17:37

photo

Austrālijas muzejā dinozauriem nozāģētas galvas

Muzejā Austrālijā vandaļi nozāģējuši galvas trim dinozauru modeļiem, otrdien paziņojusi policija.
08.08.2017 16:13

photo

►Puskaili reklāmu varoņi izraisa viļņošanos Kazahstānas sociālajos tīklos

Kazahstānas tūrisma aģentūra "Chocotravel", kas tīmeklī ievietojusi reklāmas klipus ar trūcīgi ģērbtām stjuartēm un pilotiem, izraisījusi spraigas viedokļu sadursmes šīs Vidusāzijas valsts tīmekļa kopienā, kritiķiem sociālajos tīklos pārmetot uzņēmumam seksismu un bezgaumību.
08.08.2017 11:19

photo

Narkomāni atrok vecmāmiņas kapu, lai rotaslietas iemainītu pret dozu

Divi gados jauni narkomāni atrakuši kapu, kurā bijusi apbedīta viena no viņiem vecmāmiņa. Kapa apgānītāji cerējuši, ka varēs iegūt pirms 15 gadiem mirušās sievietes rotaslietas un iemainīt tās pret narkotiku devu.
04.08.2017 17:41

photo

Alla Pugačova aizvesta uz kapiem

Trīs dienas, kuras Alla Pugačova pavadīja Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku, kur bija ieradusies, lai piedalītos mūzikas festivālā "Žara" (Karstums), viņai bijušas visai piesātinātas. Primadonna kopā ar meitu Kristīni Orbakaiti, znotu Mihailu Zemcovu un uzticamo direktori Jeļenu Čuprakovu pastaigājusies pa Baku vecpilsētu. Dziedātāja ar baudu apmeklējusi muzejus un cietokšņus, kā arī ielūkojusies vietējo tirgotāju restorāniņos un veikaliņos, bet dienas noslēgumā Pugačova aizvesta arī uz kapiem, vēsta Dni.ru.
02.08.2017 16:18