Pasaulē

photo
photo

Maskavas tiesa Serebreņņikovam nosaka mājas arestu

Maskavas Basmannijas rajona tiesa trešdien noteikusi teju divu mēnešu mājas arestu teātra "Gogoļa centrs" galvenajam režisoram Kirilam Serebreņņikovam, kuram Krievijas Izmeklēšanas komiteja izvirzījusi apsūdzības par krāpšanu īpaši lielā apjomā.

photo

BITE sāk piedāvāt inovatīvus pulksteņus bērnu drošībai

Domājot par bērnu drošību, mobilo sakaru operatoru BITE sāk piedāvāt Latvijas tirgū inovatīvus pulksteņus bērnu drošībai, kas gan palīdz pieskatīt bērnus attālināti, gan nodrošina saziņu un iespēju bērnam ziņot par ārkārtas situācijām, informēja BITE mārketinga vadītāja Diāna Šmite.
01.01.1970 02:00

photo

Latvijas Televīzijas pārejai uz augstas izšķirtspējas apraidi nepieciešami aptuveni astoņi miljoni eiro

Latvijas Televīzijas (LTV) pārejai uz augstas izšķirtspējas apraides (HD) kvalitātes standartiem ir nepieciešami aptuveni astoņi miljoni eiro, aģentūrai LETA pastāstīja Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētāja Dace Ķezbere.
01.01.1970 02:00

photo

Latvijas satelīts "Venta-1" nogādājis kosmosā prototipu nanozondei, kādu paredzēts sūtīt uz Centaura Alfu

Latvijas pirmais mākslīgais Zemes pavadonis "Venta-1" nogādājis kosmosā prototipu nanozondei, kādu britu zinātnieka Stīvena Hokinga un Krievijas miljardiera Jurija Milnera projektā "Breakthrough Starshot" paredzēts palaist uz Centaura Alfas zvaigznāju, vēsta portāls "Business Insider".
01.01.1970 02:00

photo

Auto asociācija: Praktiski apstājusies jaunu automobiļu aprīkošana ar gāzes sistēmu

Latvijā šogad sešos mēnešos praktiski apstājusies jaunu automobiļu aprīkošana ar gāzes sistēmu, aģentūrai LETA pavēstīja Auto asociācijas pārstāvis Pēteris Rubulis.
01.01.1970 02:00

photo

Pētījums: Latvijas interneta vietņu pārlūkošanai no pārnēsājamajām ierīcēm jūnijā visvairāk lietoti "Samsung" un "Apple" produkti

Latvijā 43,8% no esošajām pārnēsājamām ierīcēm, ar kurām jūnijā aplūkotas Latvijas interneta vietnes, bija "Samsung" produkti, bet otrajā vietā ar 36,2% bija "Apple", kas kopš gada sākuma strauji pietuvojies "Samsung", liecina starptautiskā interneta izpētes un konsultāciju uzņēmuma "Gemius" pētījuma "gemiusRanking" dati.
01.01.1970 02:00

photo

Spotify ir bloķējusi grupas, kas propagandē baltās rasas pārākumu

Nesen onlaina mūzikas straumēšanas lietotne Spotify ir izslēgusi grupas, kas propagandē rasistiskas idejas un baltās rasas pārākumu, ziņo Buzzfeed. 
18.08.2017 13:33

photo

Latviete Barselonā: Pilsētā pēc terorakta valda apziņa, ka vainīgie ir notverti

Barselonā pēc ceturtdien notikušā terorakta valda neliels satraukums, bet ir apziņa, ka gandrīz visi vainīgie ir notverti, un tas sniedz zināmu atvieglojumu, aģentūrai LETA pastāstīja Latvijas pilsone Baiba Raga, kas šobrīd atrodas Barselonā.
18.08.2017 12:14

photo

Latvijas amatpersonas nosoda Barselonā notikušo teroraktu

Latvijas amatpersonas nosoda Barselonā notikušo teroraktu un izsaka līdzjūtību bojāgājušo tuviniekiem un cietušajiem.
18.08.2017 11:22

photo

Katalonijā uz dienvidiem no Barselonas nošauti pieci teroristi

Spānijas policija piektdienas rītā paziņoja, ka ir nošāvusi piecus teroraktā aizdomās turētos Katalonijas reģiona Kambrilsas pilsētā uz dienvidiem no Barselonas, kur ceturtdien citā teroraktā tika nogalināti 13 un ievainoti vismaz 100 cilvēki.
18.08.2017 10:12

photo

Otrā iespējamā teroraktā netālu no Barselonas ievainoti septiņi cilvēki

Agrā piektdienas rītā piejūras kūrortā Kambrilsā, kas atrodas 120 kilometrus uz dienvidiem no Barselonas, "domājamu teroristu" automašīna ietriekusies cilvēku pūlī, ievainojot septiņus cilvēkus.
18.08.2017 10:02

photo

Barselonā cilvēku pūlī ietriecies mikroautobuss, nogalinot vienu un ievainojot 32 cilvēkus

Ceturtdien Barselonā uz tūristu iecienītās Ramblas ielas cilvēku pūlī ietriecies mikroautobuss, kā rezultātā nogalināts viens cilvēks un 32 ievainoti, paziņojusi Katalonijas policija.
17.08.2017 20:58

photo

Aptauja: Vairākās NATO valstīs pilsoņi vairāk uzticas Putinam nekā Trampam

Vairāku Savienoto Valstu sabiedroto pilsoņi lielāku uzticību starptautiskajos jautājumos izrāda Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam, nekā Baltā nama saimniekam Donaldam Trampam, liecina trešdien publiskotie aptaujas rezultāti.
17.08.2017 08:23

photo

Putins pastiprina spiedienu uz Baltkrieviju pārvirzīt naftas kravu tranzītu no Baltijas valstu ostām uz Krieviju

Krievijas prezidents Vladimirs Putins grib pastiprināt spiedienu uz Baltkrieviju, lai tā pārvirza naftas kravu tranzītu no Baltijas valstu ostām uz Krieviju, savukārt Lietuvas amatpersonas paudušas cerību, ka Minskas izvēli arī turpmāk noteiks ekonomiski, nevis politiski apsvērumi.
17.08.2017 07:00

photo

Latvijas un Krievija vienojas par kravu pārvadājumu nepārtrauktību; līdz gada beigām gaidāma abu valstu vēsturnieku tikšanās

Latvijas un Krievija vienojas ciešāk sadarboties transporta jomā un nodrošināt kravu nepārtrauktību, kā arī līdz gada beigām gaidāma abu valstu vēsturnieku tikšanās, šodien pēc Latvijas un Krievijas Starpvaldību komisijas sēdes (SVK) žurnālistiem sacīja SVK līdzpriekšsēdētājs, satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS).
15.08.2017 13:49

photo

Restaurācijas laikā apklusīs Londonas Bigbens

Ar nākamo nedēļu, sākoties vērienīgam restaurācijas projektam, apklusīs Londonas Bigbena torņa zvans.
14.08.2017 13:57