Amerikāņi rīkos Trampam “vistu parādi”

Lasītākais
Ekrānuzņēmums / nydailynews.com

Kāds ASV iedzīvotājs Tarans Sings Brars netālu no Baltā nama, kā protestu, publiskai apskatei izstādījis milzu vistu, kas vizuāli ļoti līdzinās ASV prezidentam Donaldam Trampam. “Jā, es novietoju šeit šo vistu, lai pievērstu sabiedrības uzmanību prezidenta uzvedībai”, intervijā Time of Oman sacīja Brars.

Viņš uzskata, ka Tramps, gluži kā šī vista, ir pārāk gļēvs, lai pieņemtu vienotu nodokļu atmaksas politiku, kas apmierinātu visus, un viņam nepietiek dūšas, lai stātos pretī Krievijas prezidentam Putinam. Brara mērķis ir izveidot “vistu piketu”. “Pēdējā laikā dažādu protestu un piketu skaits pieaug – mums bija pikets par nodokļiem, sieviešu tiesībām,  arī prezidents vēlas uzrīkot militāro parādi, nu ko – viņš dabūs parādi, kas sastāvēs no šādām vistām.” Līdzīga vista tika izmantota aizvadītajā piketā pret nodokļu atmaksas politikas ieviešanu. 

Brars uzskata, ka vista, kurai ir dots vārds Dons, simbolizē prezidenta Trampa gļēvumu un nedrošību, “Vista Dons patiesībā parāda, cik nedroši viņš jūtas pasaules politiskajā arēnā.”