Aiztur jaunieti aizdomās par vīrieša noslepkavošanu Pļavniekos

Evija Trifanova / LETA

Valsts policija (VP) aizturējusi kādu jaunieti aizdomās par vīrieša noslepkavošanu Rīgā, Pļavniekos, aģentūru LETA informēja VP.

14.septembra rītā Pļavniekos kāds iedzīvotājs pamanījis uz ceļa guļam smagi ievainotu vīrieti. Aculiecinieks nekavējoties izsaucis policiju un mediķus, jo sākotnēji šķitis, ka vīrietis cietis ceļu satiksmes negadījumā.

Izsaukuma brīdī cietušais vēl bijis dzīvs, taču ceļā uz slimnīcu, viņš mira.

Pēc sekcijas noskaidrots, ka cietušajam nodarīti miesas bojājumi ar nazi un tā bijusi slepkavība.

Policija sāka slepkavas meklēšanas darbus un apsekoja visu Pļavnieku apkārtni. Tāpat policija izņēmusi video ierakstus gan no kafejnīcām, gan veikaliem, gan mājām.

Vienā no video ierakstiem likumsargi pamanīja, ka cietušais atradies kādā kafejnīcā kopā ar vīrieti. Alkohola reibumā abi no kafejnīcas telpām izgājuši. Video materiālā redzams, ka vīrietis sākotnēji ar nazi iedūris cietušajam kājā pēc kā sekojuši vairāki dūrieni un griezieni sejā. Kopumā vīrietis cietušā sejā veicis 11 griezienus.

Izmeklēšanas laikā likumsargi noskaidroja slepkavas personību, kā rezultātā viņš aizturēts.

1997.gadā dzimušais aizturētais iepriekš policijas redzeslokā nav nonācis.

Slepkavības motīvi vēl tiek skaidroti. Policijā sākts kriminālprocess par slepkavību, kas izdarīta ar sevišķu cietsirdību. Par šādu noziegumu soda ar mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu no desmit līdz divdesmit gadiem.

Tiesa vīrietim piemērojusi apcietinājumu.