Aiztur vīrieti, kurš Imantā ar pudeli iesitis pa galvu un aplaupījis sievieti

morguefile.com

Valsts policijas (VP) darbinieki ir aizturējuši vīrieti, kurš novembra beigās Rīgā, Imantā, kādai sievietei liftā iesitis ar pudeli pa galvu un atņēmis somu, aģentūru LETA informēja VP.

Sieviete ar nepazīstamo vīrieti iekāpusi liftā. Kad viņa vēlējusies kāpt no lifta ārā, svešinieks iesitis sievietei ar pudeli pa galvu, kā rezultātā viņa saļimusi un ļaundaris atņēmis somu, kurā atradies mobilais telefons, maks ar septiņiem eiro un citas personīgās mantas. Pēc nozieguma pastrādāšanas vīrietis aizbēdzis.

Aculiecinieki izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, kas cietušo nogādāja ārstniecības iestādē.

VP darbinieki, veicot meklēšanas pasākumus, 30.novembrī aizturēja aizdomās turēto 1987.gadā dzimušo vīrieti. Šis vīrietis jau iepriekš bija izsludināts meklēšanā par citu iecirkņu teritorijā izdarītiem noziegumiem. Viņš tiek turēts aizdomās arī par citām līdzīgām laupīšanām. Turklāt viņš jau iepriekš daudz reižu sodīts par mantiskiem noziegumiem.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176.panta pirmās daļas - par laupīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Šobrīd aizdomās turētais atrodas izolatorā un drīzumā tiks lemts par apcietinājuma piemērošanu šai personai.

Cietusī šobrīd atlabst ārstniecības iestādē. Policisti ir atguvusi viņai nolaupīto mobilo telefonu, kurš jau bija ieķīlāts lombardā.