Aiztur vīrieti, kurš laupīšanas laikā ar metāla cauruli piekāvis 90 gadus sievieti

morguefile.com

Valsts policija ir aizturējusi kādu agrāk sodītu vīrieti, kurš laupīšanas nolūkos ar spoguli un metāla cauruli piekāvis 90 gadus vecu dzīvokļa saimnieci, aģentūru LETA informēja policija.

Vīrietis aptuveni mēnesi no šīs kundzes bija īrējis istabu dzīvoklī Rīgā, Marijas ielā. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka kādu dienu viņš alkohola reibumā sievietei iesita ar metāla cauruli pa galvu, bet pēc tam nolaupīja mobilo telefonu.

Pēc tam uzbrucējs dzīvokļa saimnieci žņaudzis un, izmantojot viņas bezpalīdzīgo stāvokli, no ausīm izņēma zelta auskarus, no kakla norāva zelta ķēdīti un no pirksta noņēma gredzenu. Tāpat viņš nolaupīja 50 eiro, kas atradās sekcijā. Ieguvis laupījumu, vīrietis vēl iesitis kundzei pa galvu ar spoguli.

Kad ļaundaris bijis prom, cietusī izsauca mediķus un policiju. Policisti vīrieti izsludināja meklēšanā un vairāk nekā mēnesi vīrieša atrašanās nebija zināma, līdz vakar policija viņu aizturēja.

Aizturētais dzimis 1981.gadā un jau iepriekš vairākas reizes bijis sodīts par mantiskiem noziegumiem, kā arī vienu reizi - par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu.

Cietusī sieviete pēc notikušā ir atlabusi un policija ir atguvusi daļu no viņai nolaupītajām mantām.

Šodien tiesa lems par apcietinājuma piemērošanu aizdomās turētajam.