Alla Pugačova aizvesta uz kapiem

Edijs Pālens / LETA

Trīs dienas, kuras Alla Pugačova pavadīja Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku, kur bija ieradusies, lai piedalītos mūzikas festivālā "Žara" (Karstums), viņai bijušas visai piesātinātas. Primadonna kopā ar meitu Kristīni Orbakaiti, znotu Mihailu Zemcovu un uzticamo direktori Jeļenu Čuprakovu pastaigājusies pa Baku vecpilsētu. Dziedātāja ar baudu apmeklējusi muzejus un cietokšņus, kā arī ielūkojusies vietējo tirgotāju restorāniņos un veikaliņos, bet dienas noslēgumā Pugačova aizvesta arī uz kapiem, vēsta Dni.ru.

Kapsētā Primadonna apmeklējusi Goda aleju, kurā apbedītas dažādas īpaši godājamas personas. Vispirms viņa nolikusi ziedus pie pirmā Azerbaidžānas prezidenta Geidara Alijeva atdusas vietas. Pēc tam dziedātāja grozu ar ziediem nolikusi pie sava ļoti laba drauga, savulaik Padomju Savienībā slavenā dziedātāja Muslima Magomajeva kapa.

Ar leģendāro azerbaidžāņu mākslinieku Allai Borisovnai ir bijis daudz kā kopīga. Tieši Magomajevs savulaik, kad viņa bija tikai 14 gadus veca, piespiedis Allu kļūt par dziedātāju. Pugačova vienmēr viņu ir uzskatījusi par piemēru, no kura ir jāmācās. Viņu kopīgo duetu gan izveidot tā arī nekad nesanāca, taču 1997. gadā koncertā "Pārsteigums Allai" Magomajevs nodziedāja Pugačovas dziesmu "Every night and every day".

"Man viņa ir vienkārši Alla. Es esmu bijis uz viņas koncertiem Baku trīs reizes. Parasti no manis kaut ko tādu nesagaidīsi. Es jau esmu teicis par šo savu īpašību. Es arī uz Lielo teātri eju ļoti reti, izņemot uz pirmizrādēm, kad tur gribot negribot ir pirmizrāžu līmenis," dziedātājs savulaik rakstījis savos memuāros "Melodija - mana mīlestība".