Alla Pugačova gandrīz palikusi akla

vk.com/maximialla

Alla Pugačova pastāstījusi par visai nepatīkamu atgadījumu, kad pirms dažiem gadiem gandrīz zaudējusi redzi gripas komplikāciju dēļ.

"Man pēc smagas gripas bija sarežģījumi, un es zaudēju redzi," atklājusi Primadonna. "Ārsti teica, ka tas pāries, ka tā ir tāda reakcija. Es satikos ar Irēnu Fjodorovu (Padomju Savienības pazīstamākā oftalmologa, acu ķirurga un akadēmiķa Svjatoslava Fjodorova sievu - red.piez.) un pasūdzējos, ka neko neredzu. Bet viņa man: "Ātri, ātri braucam!"," pastāstījusi dziedātāja.

"Atbraucām uz institūtu (tagad Svjatoslava Fjodorova vārdā nosaukto medicīnas centru). Taču kā lai izvairās no aprunāšanas un klačām? Atpazīstamība taču ir milzīga!" turpinājusi stāstīt dziedātāja. "Un es gāju, it kā redzētu. Irēna vienkārši man laicīgi brīdināja: "Neliels pakāpiens, tagad iesim pa kreisi, smaidi!" Tādā veidā mēs izlikāmies, ka man ar redzi nav nekādu problēmu. Paldies Dievam, ka rīkojāmies savlaicīgi. Pateicoties Svjatoslavam Fjodorovam, ar grūtībām, protams, bet redzi es atguvu. Es viņam par to esmu ļoti pateicīga."

Pugačova ar slaveno ķirurgu draudzējusies daudzus gadus. Viņa arī pastāstījusi, kāds Fjodorovs bijis ārpus darba. "Rīta agrumā zvans pie durvīm. Ienāk Fjodorovs mednieka tērpā un saka: "Esmu sašāvis fazānus, tāpēc, lai tie rīt būtu garšīgi pagatavoti. Mēs ar Iru ()sievu) atbrauksim!" Un mēs, lūk, ar tiem fazāniem... Mīļā māte! Taču sanāca garšīgi!" stāsta dziedātāja Annas Kapustinas dokumentālajā filmā "Svjatoslavs Fjodorovs. Redzēt gaismu", kas demonstrēta televīzijas kanālā "Kultūra" (Культура).


Avots: Topnews.ru