Alla Pugačova paliek bez kuplajiem matiem

Edijs Pālens / LETA

Kuplie un rudie mati ir Krievijas estrādes primadonnas Allas Pugačovas firmas zīme. Taču viņas pielūdzēji jau sen ir sapratuši, ka dziedātāja vienkārši veikli maina parūkas un šinjonus (mākslīgus matu veidojumus, ar kuriem papildina dabiskos matus), vēsta portāls Dni.ru.

Labdarības koncerta "Veiksmīgās dziesmas" laikā dziedātāja to arī apstiprinājusi - paņēmusi un norāvusi kuplo šinjonu no pakauša, acumirklī paliekot bez apjomīgās frizūras.

"To es daru savu bērnu dēļ," paskaidrojusi māksliniece. Primadonna nevēloties, lai Līza un Harijs viņu uztvertu kā vecmāmiņu, un tāpēc viņa mēģina izskatīties jaunāka. "Esmu izgājusi no Allas Pugačovas kā mākslinieces tēla, un tagad dzīvoju vienkārši kā Alla Pugačova. Bez jebkāda imidža. Savukārt visus tēlus esmu atstājusi priekš solo koncertiem," pastāstījusi zvaigzne.

Starp citu, nekādi koncerti tuvākajā laikā nav gaidāmi. "Ja nodzīvošu līdz 70 gadu vecumam, tad arī varbūt iziešu uz skatuves," atklājusi Pugačova. Tāpat Primadonna atzinusies, ka nezina, no kurienes radušās baumas par viņas atgriešanos uz skatuves. "Es neatgriežos, es ik pa brīdim parādos!" dziedātāja precizējusi.

Runājot par matu tēmu, Pugačova atcerējusies kādu gadījumu no jaunības. "Es reiz nokrāsoju matus. Tas bija 17 gadu vecumā. Kad tie atauga, bija īsts murgs - priekša bija melna, bet pakausis ruds". Tagad dziedātāja ar savu ārieni eksperimentē tikai ar parūku un šinjonu palīdzību.