Amerikāniete izvarojusi un aplaupījusi taksistu

Ekrānuzņēmums

ASV Ohaijo štatā 23 gadus vecā Britānija Kārtere tiek apsūdzēta taksometra vadītāja izvarošanā un aplaupīšanā. Divi viņas līdzdalībnieki aizbēguši no nozieguma vietas un patlaban atrodas brīvībā, vēsta New York Post.

Šobrīd iespējamā izvarotāja atrodas ieslodzījumā, bet divus pārējos ļaundarus meklē policija. Noziegums, kurā tiek apsūdzēta Britānija, ticis paveikts šī gada sākumā Findlijas pilsētā.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, jauniete un divi viņas līdzdalībnieki izsaukuši taksometru uz vietējo viesnīcu. Brauciena laikā 20 gadus vecais Korijs Džeksons pielicis nazi pie kakla 29 gadus vecajam vadītājam, bet Britānija tajā brīdī ar taksistu veikusi piespiedu dzimumaktu.

Pēc tam jaunietes līdzdalībnieki vadītājam nolaupījuši 32 dolārus un aizbēguši. Britānija aizbēgt nav paspējusi, un viņu aizturējusi policija.

Patlaban likumsargi lauza galvas par to, kāpēc jauniete savu upuri izvarojusi. "Mēs nezinām, kāpēc viņa to izdarīja. Iespējams, vēlējās novērst vadītāja uzmanību brīdī, kad viņi tam atņēma naudu," pieļauj policijas pārstāvis.

Kā atzīmē New York Post, Britānijai problēmas ar tiesu varu nebūt nav pirmo reizi. 2016. gadā viņa divas reizes aizturēta par nelikumīgu narkotiku pārvadāšanu. Vienā gadījumā pie viņas tika atrasts heroīns, bet otrajā reizē aizliegtu vielu pārvadāšanai tikusi izmantota viņas automašīna.