Amerikāņu modeles reklamē marihuānu

ekrānuzņemums / thesun.co.uk

Nesen ASV Kalifornijas štatā, par godu marihuānas legalizācijai, modeļu kopiena ar nosaukumu “420 nurses” ir radījusi marihuānas tematikai veltītu Instagram profilu, ziņo The Sun.

Modeļu kopiena “420 nurses” ( “420 medmāsas”) ir domāta modelēm, kas smēķē marihuānu. Kā skaidro kopienas vadītājas Vanesa “Vavum” Seheigana un Samera “Reina” Petiēra, “420 nurses” ir vieta, kur var atrast domubiedrus, kam arī patīk uzpīpēt zālīti. Seheigana un Petiēra arī norāda, ka visi kopienas biedri lielākoties reklamē produkciju, kas ir veltīta marihuānas tematikai. 

ekrānuzņēmums / thesun.co.uk

“420 nurses” biedres skaidro, ka kopiena sadarbojas tikai ar tiem uzņēmumiem, kuru zīmolos vai piedāvātajā produkcijas sastāvā ir kaņepes.


ekrānuzņēmums / thesun.co.uk

Piemēram, kopienas mājaslapā var aplūkot apģērbu līniju, kuras galvenais elements ir kaņepes lapa vai marihuānas cigarete.


ekrānuzņēmums / thesun.co.uk

Nesen, par godu marihuānas legalizācijai Kalifornijas štatā, kopiena ir arī izveidojusi profilu Instagram ar tādu pašu nosaukumu - “420 nurses”, kurā ir apskatāms “marihuānas modeļu” portfolio.  Kalifornija ir piektais pēc skaita ASV štats, kurā ir legalizēta marihuānas tirdzniecība. 
 
Kopienai ir arī sava mājaslapa, kurā tiek piedāvāta īpaša marihuānas tematikai veltīta apģērbu līnija. Seheigana norāda, ka kopš marihuāna dažos štatos ir kļuvusi legāla, daudzi tā saucamie “kaņepju uzņēmumi” izmanto pievilcīgas modeles, lai reklamētu savu produkciju un piesaistītu potenciālos klientus. 

ekrānuzņēmums / thesun.co.uk

ASV štatos, kuros ir legalizēta marihuānas tirdzniecība, pērn tās pārdošanas apjomi sasniedza 6,7 miljardus dolāru. Līdzīgi kā citos štatos, kur marihuāna ir legāla, arī Kalifornijā ir ievērojami pieaudzis tūristu skaits. Neskatoties uz to, ka ASV valdība apsver nākotnē legalizēt marihuānas tirdzniecību arī citos štatos, daudzi amerikāņi ir pret marihuānas legalizāciju.