Andrejsalā uzstāsies "Jim and Sam" un Oskars Jansons

facebook.com/wearejimandsam

"Noliktavā Nr.3" šodien plkst.20 notiks Losandželosas dueta "Jim and Sam" un pašmāju mūziķa Oskara Jansona koncerts, aģentūru LETA informēja koncerta rīkotāju pārstāve Ildze Felsberga.

ASV mūziķi izpilda "americana", "kantrī" un folkmūziku. Līdz šim "Jim and Sam" uzstājušies alternatīvās mūzikas festivālā "SXSW", un tās mūzika bijusi dzirdama arī tādos medijos kā "BBC" un vairākās ASV raidstacijās. Pirms nonākšanas Latvijā mūziķi svas pasaules turnejas laikā paspējuši uzstāties ASV, Kanādā, Lielbritānijā, Zviedrijā un Īslandē.

"Jim and Sam" 2015.gadā laida klajā ierakstu "This Is What Is Left". Albumā dzirdamās dziesmas Rīgas auditorijai tiks izpildītas akustiskā versijā.

Jansons ir latviešu mūziķis un multi-instrumentālists. Viņš izdevis solo albumus "These Sands" (2011) un "Montserrat" (2015), kā arī vēl vienu albumu ar segvārdu "Cockroach Prophets" (2015). Šobrīd mākslinieks strādā pie ceturtā studijas albuma, un papildu solo darbībai uzstājas alternatīvās mūzikas grupās "Manta", "Zāle" un "Jūk".

"Jansona mūzikā ir saklausāmas dienvidu gotikas stila iezīmes, tomēr pats mākslinieks savu mūziku sauc par "swamp folk" jeb "purva folku", sacīja Felsberga.