Apple datoru īpašnieki - seksuāli aktīvāki

prikol.ru

"Kaspersky Lab" analītiķi konstatējuši, ka lietotāju uzvedība ir atkarīga no tā, kādu ierīci viņi izmanto, lai pieslēgtos sociālajiem medijiem.

Saskaņā ar pētījuma rezultātiem, kuru  kompānija veikusi Krievijā, 24% Apple datoru lietotāju sociālos medijus izmanto otrās pusītes meklēšanai, bet 28% lai atrastu seksuālo parneri, vēsta LIFE.ru.

Turklāt 52% Mac īpašnieku atzinušies, ka internetā stāsta par saviem romantiskajiem piedzīvojumiem. Apple datoru īpašniekiem seko MacBook lietotāji - starp tiem tādu, kas dalās ar saviem romantiskajiem piedzīvojumiem, izrādījušies 36%. Vidējais šī parametra rādītājs ir nedaudz virs 14%.

Trešā daļa (35%) no aptaujātajiem Krievijas iedzīvotājiem ir paziņojusi, ka pateicoties sociālajiem medijiem, viņu attiecības ar otrajām pusītēm ir uzlabojušās, bet paši laimīgākie no šiem 35% atkal izrādījušies "ābolu" lietotāji - 50%.

Eksperti pieļauj, ka šie rādītāji ir saistīti ar faktu, ka Apple datoru lietotāji, lai sazinātos ar savu partneri, priekšroku dod sociālajiem medijiem. Nedaudz mazāk par pusi (44%) saziņai izvēlas tieši šādu veidu, bet starp "parastajiem" lietotājiem tādu ir tikai 35%.

"Protams, dažās situācijās sociālajiemk medijiem ir priekšrocības - tie dod iespēju vairāk sazināties ar tiem, ar kuriem pastāvīgi būt kopā nav iespējams. Taču vienlaikus nedrīkst aizmirst arī par šāda veida saziņas riskiem - sabojātas un pat sagrautas attiecības, pateicoties sociālajiem medijiem, nav nekāds mīts. Tāpēc ļoti uzmanīgi izturieties pret to, ar ko jūs dalāties ar saviem draugiem, un kā tas viņus var ietekmēt," pastāstījis Andrejs Mohoļa, "Kaspersky Lab" patērētāju biznesa vadītājs.

Tāpat eksperti brīdina, ka jāuzmanās no aizdomīgi vilinošiem piedāvājumiem, kā arī jāizvairās no intīmu ziņu, fotogrāfiju vai video sūtīšanas, jo tas viss vēlāk var tikt izmantots šantāžai.