Ar dubultkoncertu Durbē viesosies mūziķi "Arms And Sleepers" un "Sun Glitters"

Lasītākais
Facebook.com

Durbē 26.augustā notiks muzikālo projektu "Arms And Sleepers" un "Sun Glitters" dubultkoncerts, aģentūru LETA informēja pasākuma "Zemlika nāk..." rīkotāji.

Vairāk nekā desmit pastāvēšanas gadu laikā dienasgaismu ieraudzījuši ap divdesmit dažādi "Arms And Sleepers" izdevumi - pilna garuma albumi un mini albumi. Mūziķi Mirza Ramics un Makss Lūis īstenojuši dažādas ievērību cienīgas un veiksmīgas mākslinieciskas sadarbības, tostarp ar Tomu Broso, Filipu Džeimisonu no grupas "Caspian", Benu Šepardu no ansambļa "Uzi & Ari" un citiem.
Savukārt Viktors Fereira "Sun Glitters" plašākai publikai zināms kļuva 2011.gadā, izdodot savu albumu "Everything Could Be Fine". Festivāla rīkotāji norādīja, ka, sekojot tādiem mūziķiem kā "Balam Acab", "Holy Other" un "How To Dress Well", Fereira pierāda, ka skrapstoša, klikšķoša un pulsējoša ritma un blūza skanējumam ar rotaļīgu un mīklaini augstu piepaceltu vokālu nav konkrētas vietas vai robežu.

"Kāds to dēvē par "chillwave", kāds - par "synth-pop", "ambient" vai "dream - pop". Ļoti iespējams, ar katru no šiem atslēgas vārdiem var trāpīt precīzi un arī pilnīgi garām. Tiesa, šogad iznākušais Fereira albums "It Will Be Forever" ir mūziķa mīlestības vēstule ne tik senai pagātnei. Vai arī laikam tik tālu nākotnē, ka to nav iespējams iztēloties. Albuma 11 skaņdarbi ir Viktora versija par septiņām skumju fāzēm ar iespējami asu slēdzienu tā noslēgumā," sacīja pasākuma rīkotāji.

Pasākuma "Zemlika nāk..." laikā 27.augustā Durbes kultūras namā viesosies Latvijas Nacionālā teātra viesizrāde "Zēni". Dubultkoncerta biļete pašlaik maksā 10 eiro, bet viesizrādes biļete- 12 eiro. Sīkāka informācija par pasākuma programmu pieejama interneta portālā "www.zemlika.lv"