Arestēta izvirtule, kas lidmašīnā laizījusi blakussēdētājas ausi

Lasītākais
ekrānuzņēmums

Kuriozs atgadījums noticis lidmašīnas reisā no Lasvegasas uz Portlendu - kāda piedzērusies pasažiere arestēta par uzmākšanos savai blakussēdētājai, vēsta portāls Dni.ru.

Vispirms divdesmit septiņus gadus vecā Haidija Makkinnija, kas jau bijusi "krietnās burās", centusies piedzirdīt arī savu blakussēdētāju. Turklāt alkoholu iereibusī “pavedinātāja” ienesusi lidmašīnā slepus. Pēc tam, kad tas nav izdevies, meitene ķērās pie kardinālākām “pavedināšanas" metodēm - Makkinnija esot mēģinājusi piespiest savu upuri attaisīt viņas bikšu priekšu, grābstījusi nelaimigās blakussēdētājas krūtis un laizījusi viņas ausi. Beigās piedzērusies nerātniece uzlekusi virsū savai kaimiņinei un paziņojusi, ka grib ar viņu seksu. 

Makkinniju arestēja, tiklīdz lidmasīna nolaidās Portlendā. Viņas līgavainis varas iestādēm šādu uzvedību skaidroja, ar to ka viņa līgava zaudē kontroli, kad iedzer par daudz. Pēc prokurora palīga vārdiem, bez sava upura apgrābstīšanas, Makkinnija esot arī rupji lamājusies. Tiesā viņa atzina savu vainu un tiesnesis piesprieda Makkinijai astoņu mēnešu mājas arestu.