Ārsti uzšķērduši Lasvegasas šāvēja smadzenes

morguefile.com

Amerikāņu ārsti uzšķērduši un izpētījuši Stīvena Pedoka smadzenes, kurš sarīkoja slaktiņu Lasvegasas kantrī festivālā. Kā vēsta New York Post, ārstus ieinteresējuši šāvēja brāļa izteikumi, kurš pieļāva, ka noziedzinieka galvā esot audzējs.

Taču apgabala šerifs Klarks Džo Lombardo paziņojis, ka vismaz sākotnējā autopsijas stadijā nekādas pataloģijas nav konstatētas.

"Visu to, ko mēs tur varējām atrast, mēs neatradām," pastāstījis šerifs.

Kā tiek ziņots, ārsti izpētījuši Pedoka smadzenes un, neraugoties uz brāļa teikto, nav atraduši neko neparastu. Patlaban tiek gaidīti toksikoloģisko analīžu rezultāti, jo tiek pieļauts, ka šaušanas brīdī viņš varēja būt medikamentu ietekmē. Šāvējam esot bijis izrakstīts diazepāms, kurš, kā zināms, samazina lietotāja agresivitāti. Pedokam dienā bija jālieto viena tablete.

Neskatoties uz viņa slimības vēsturi, Pedoka draudzene Marilova Denleja policijai liecinājusi, ka ar šāvēju pirms slaktiņa viss bijis kārtībā, un nekādas psihiskās saslimšanas pazīmes nav bijušas redzamas. 

Tāpat policists neizslēdza iespēju, ka masveidīgās cilvēku šaušanas iemesls tā arī nekad netiks noskaidrots.

1. oktobrī Stīvens Pedoks atklāja uguni pa Lasvegasā notiekošā muzikālā festivāla apmeklētājiem. Šaušanas rezultātā bojā gāja 58 cilvēki un vairāk nekā 500 guva dažādus ievainojumus. Sākumā atbildību par notikušo uzņēmās "Islāma valsts" kaujinieki, taču FIB šādu iespēju noraidīja, paskaidrojot, ka teroristiem ar slaktiņu nav pilnīgi nekāda saistība.