Autobusa pasažiera bagāžā atklāj 0,95 kilogramus vielas, kas uzrāda narkotiku klātbūtni

Lasītākais
AFP / LETA
Autors: Māra Bergmane
29.08.2017 13:49
112

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas robežas ar Krieviju, novērsa 0,95 kilogramu augu valsts izcelsmes maisījuma, kura sastāvā konstatētas narkotiskās vielas, kontrabandu, aģentūru LETA informēja VID.

Šā gada 24.augustā Grebņevas muitas kontroles punktā, veicot starptautiskā maršruta Sanktpēterburga-Marijampole autobusa pasažieru bagāžas kontroli, muitas amatpersonas sadarbībā ar Valsts robežsardzes darbiniekiem atklāja, ka kāds Tadžikistānas pilsonis savā mugursomā starp personīgajām mantām noslēpis arī iepakojumu ar tumši zaļas krāsas augu valsts izcelsmes vielu.

Persona apgalvoja, ka polietilēna maisiņos esot iesaiņota košļājamā tabaka, tomēr, pārbaudot maisījumu ar narkotisko vielu eksprestestu, tajā tika konstatēta narkotisko vielu klātbūtne. Kopējais izņemtās vielas daudzums ir 0,95 kilogrami.

Par konstatēto pārkāpumu saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 201.12 pantu uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā.

Tadžikistānas pilsonis aizturēts un nodots VID Muitas policijas pārvaldes amatpersonām. Lietas materiāli nodoti VID Muitas policijas pārvaldei jautājuma lemšanai par kriminālprocesa uzsākšanu.