Autoru un izpildītāju konkursā "Supernova 2018" startēs 21 dalībnieks

http://supernova.lsm.lv/

Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursā "Supernova 2018" startēs 21 dalībnieks, aģentūru LETA informēja LTV pārstāvis Edgars Lākutis.

Viņš skaidroja, ka šosezon konkursā piedalīsies pieci solisti, astoņas solistes un astoņas grupas vai vokālās grupas.

Konkursā kā solistes startēs Agnese Stengrevics ar dziesmu "You Are My World", Liene Greifāne ar "Walk the Talk", Mionia ar "You", Laura Rizzotto ar "Funny Girl", Madara ar "Esamība", Katrine Lukins ar "Running Red Lights", Monta ar "1000 Roses", kā arī Jenny May ar dziesmu "Soledad".

Konkursā kā solisti uzstāsies Markus Riva ar dziesmu "This Time", Edgars Kreilis ar "Younger Days", Ritvars ar "Who's Counting?", Lauris Valters ar "Lovers Bliss", kā arī Ed Rallidae ar dziesmu "What I Had With You".

Savukārt kā grupas vai vokālās grupas konkursā startēs "In My Head" ar dziesmu "Sunset", "Dvīnes" ar dziesmu "More Than Meets the Eye", "Hypnotic" ar dziesmu "Pray", "Sudden Lights" ar dziesmu "Just Fine", "Kris & Oz" ar dziesmu "Morning Flights", "Rahu the Fool" ar dziesmu "Oh, Longriver", "Riga Reggae" ar dziesmu "Stop the War U2", kā arī "Katrīna Gupalo & the Black Birds" ar dziesmu "Intoxicating Caramel".

Visi dalībnieki sākotnēji startēs trīs pusfinālos, bet katra pusfināla divi labākie dosies uz konkursa finālu.

"Supernova 2018" norisināsies februārī, bet konkursa uzvarētājs iegūs iespēju uzstāties starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kuru šogad pie televīzijas ekrāniem noskatījās 220 miljoni skatītāju Eiropā un pasaulē.