Baisi! Greizsirdīgs vīrs nocērt sievai rokas; ārsti piešuj atpakaļ

Lasītākais
Ekrānuzņēmums

Nežēlīgs noziegums pastrādāts Krievijas pilsētā Serpuhovā. Kāds greizsirdīgs vīrs savu 26 gadus veco sievu aizvedis uz mežu, kur sievieti piekāvis un ar cirvi nocirtis viņai abas plaukstas, pirms tam tās pārvēršot par asiņainu masu.

Kā vēsta Krievijas mediji, varmāka pēc izrēķināšanās sievieti pametis turpat mežā, taču viņai saviem spēkiem, neskatoties uz lielo asiņu zaudējumu, izdevies aizkļūt līdz slimnīcai. Diagnoze pēc šādām traumām bijusi viennozīmīga - amputācija. Taču mikroķirurgiem izdevies paveikt brīnumu - piešūt vienu no nocirstajām plaukstām atpakaļ.

Pa to laiku policijas darbiniekiem izdevies mežā atrast arī otru - kreisās rokas plaukstu, un ārsti pēc desmit stundu ilgas operācijas piešuvušas arī to.

Patlaban mediķi cer, ka sievietei plaukstas veiksmīgi pieaugs atpakaļ - lai par to pārliecinātos, nepieciešams laiks. Cietušo gaida vēl ilga reabilitācija.

Cietusī Margarita Gračova, foto no Instagram

Pret vīru ierosināta krimināllieta. Kā medijiem pastāstījusi sakropļotās sievietes māte, vīrietim bijusi greizsirdības izraisīta paranoja.

Kļuvis zināms, ka cietusī strādā par mārketinga daļas vadītāju kādā Serpuhovas laikrakstā.

Tāda izskatās traumētā roka pēc operācijas: