"Baltcom" sāk piedāvāt jaunu interaktīvo televīziju

pexels.com

Interneta un kabeļtelevīzijas operators SIA "Baltcom" saviem klientiem sācis piedāvāt jaunu interaktīvo televīziju "Interaktīvā TV 3.0", aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

Produkts "no nulles" izstrādāts sadarbībā ar starptautisku tehnoloģiju uzņēmumu "SmartLabs LLC", un tas veidots uz pasaulē pieprasīta televīzijas risinājuma bāzes ar vairākiem individuāliem programmatūras un platformas dizaina pielāgojumiem "Baltcom" uzņēmumam.

Komentējot jauno produktu, "Baltcom" valdes priekšsēdētājs Nikolā Buasēns sacīja, ka pašlaik "Baltcom" produkts ir pats modernākais interaktīvās televīzijas risinājums Latvijā ar plašām mūsdienīgas televīzijas iespējām – tajā pieejamas visas lietotāju jau iecienītās interaktīvās funkcijas, kā arī vairākas pavisam jaunas.

Jaunā "Baltcom" interaktīvā televīzija ir pielāgota mūsdienu TV lietotāja vēlmēm un vajadzībām. Sekojot līdzi tehnoloģiju attīstībai un klientu pieprasījumam pēc daudzekrānu lietošanas funkcijas, jauno "Baltcom" interaktīvo televīziju ir iespējams lietot gan televizorā, gan ar lietotni kā interneta televīziju viedtelefonos un planšetdatoros.

Tāpat "Interaktīvā TV 3.0" piedāvā paplašināta satura izvēli – papildus līdzšinējiem vairāk kā 100 TV kanāliem, platformā integrēta arī tiešsaistes kino platforma "Megogo". Papildus tam, klienti bez "Baltcom" speciālistu iesaistes varēs abonēt citu kanālu paku vai papildus tematisko paku, veidot vairākus personalizētus profilus ar atšķirīgiem drošības iestatījumiem un lietot vienu pulti gan TV, gan dekodera pārvaldīšanai.

"Baltcom Interaktīvo TV 3.0" iespējams iegādāties komplektā ar optiskā interneta pieslēgumu, "Baltcom" tīkla pārklājuma zonā.

Kā liecina uzņēmuma mājaslapā pieejama informācija, jaunā TV kopā ar optiskā interneta pieslēgumu pirmos sešus mēnešus maksās 12 eiro mēnesī, bet pēc tam - 21 eiro mēnesī.

SIA "Baltcom" apgrozījums pērn bija 17,590 miljoni eiro, kas ir par 2,2% vairāk, nekā 2015.gadā, savukārt uzņēmuma zaudējumi sarukuši par 41,4% un bija 4,651 miljons eiro.

SIA "Baltcom" dibināts 1991.gadā un pilnībā pieder Luksemburgā reģistrētajam "Rpax One S.A.". Pērnā gada vidū 28,5% "Rpax One S.A." kapitāla iegādājies ASV investīciju kompānijai "Providence Equity Partners" piederošais mobilo telekomunikāciju operators "Bite Latvija".

"Baltcom" vairākuma akcionāri caur "Rpax One S.A." ir kompānijas "Ardian" un "Resource Partners".