Berlīnes Bārbija: Man līdz ideālam izskatam vēl tāls ceļš ejams

Lasītākais
ekrānuzņēmums - thesun.co.uk.

Vācu modele Parisa Hermsa, kopš bērnības ir sapņojusi līdzināties “īstai Bārbijai”, nežēlo nedz laiku, nedz naudu, lai pēc iespējas vairāk līdzinātos savam elkam, ziņo The Sun.

Parisa kopš agras bērnības ir sapņojusi līdzināties Bārbijai. “Man bija cirtaini plāni mati, un es nēsāju brilles. Es gribēju izskatīties kā Bārbija.” Pirmo plastisko operāciju viņa veikusi astoņpadsmit gadu vecumā. “Man bija pieci vai seši gadi, kad es iemīlējos Bārbijas izskatā – es apbrīnoju viņas trauslumu un skaistumu”, skaidro Parisa. 

Hermsa ir iztērējusi 30 000 sterliņu mārciņas, lai veiktu deguna plastiku, krūšu palielināšanas operācijas un līdzinātos dzīvai Bārbijai. Lūpu palielināšanu pirmo reizi Parisa veikusi, kad viņai bija septiņpadsmit, bet gadu vēlāk  jaunajai sievietei tika veikta pirmā krūšu palielināšanas operācija. 

Intervijā medijiem Berlīnes Bārbija atzinās, ka pēc pirmās plastiskās operācijas viņa vēl aizvien bija neapmierināta ar savu izskatu. “Es biju patīkami satraukta, dodoties uz operāciju, tāpat kā visi, kas guļas zem skalpeļa. Divas nedēļas pēc operācijas, kad man tika noņemti apsēji, man patika manas jaunās krūtis, bet likās, ka tās vienalga ir pārāk mazas.” 

Tiecoties atbilst savam skaistuma ideālam, divdesmit gadu vecumā viņa veica deguna korekciju un palielināja savas krūtis vēl vairāk – pēdējās operācijas laikā Parisai tika ievietoti vienu kilogramu smagi silikona implanti. 

Nākotnē Parisa plāno veikt arī ribu izņemšanas operāciju, sēžamvietas palielināšanu, kā arī palielināt savu krūšu svaru līdz diviem kilogramiem. “Mans jaunais izskats nozīmēs to, ka esmu iemantojusi iekšējo mieru. Man  pēc operācijām līdz ideālam izskatam vēl ejams tāls ceļš,”, skaidro Berlīnes Bārbija.

Parisa intervijā minēja, ka ir apsvērusi domu nākamās operācijas pārraidīt tiešraidē savā Facebook profilā – sociālajos tīklos Berlīnes Bārbijai seko aptuveni 150 000 sekotāju. Lai uzturētu sevi formā, Parisa divas reizes nedēļā apmeklē solāriju un sporta zāli. 

Naudu plastiskajām operācijām viņa sākusi atlikt jau agrā bērnībā – Parisa audzināja vecmāmiņa, un viņa krāja visu naudu, kuru vecmāmiņa dāvināja dzimšanas dienā un Ziemassvētkos, lai varētu samaksāt par operācijām. “Vecmāmiņa ir mana vienīgā ģimene. Viņa mani uzaudzināju, un es vēl aizvien dzīvoju kopā ar viņu,” skaidro Parisa, piebilstot: “Mana vecmāmiņa ir arī mans labākais draugs. Viņa vienmēr ir mani atbalstījusi, tiesa gan, tagad vecmāmiņa domā, ka man vajadzētu apstāties, bet kā jau jūs droši vien nojaušat, es tam nepiekrītu”.