Bērnu no pašas tēva dzemdēs 12 gadus veca skolniece

pexels.com

Meitene apgalvo, ka viņu izvarojis tēvs, taču patiesību varēs noskaidrot tikai ar DNS testa palīdzību.

Kā vēsta KP.ru, kāda Krievijas pilsētā Omskā dzīvojoša 12 gadus veca skolniece mātei sākusi sūdzēties par sliktu pašsajūtu - galvas reiboņiem un nelabumu. Sieviete meitu aizvedusi uz poliklīniku, kur veikta izmeklēšana, un tās laikā arī atklājies, ka meitene ir stāvoklī. Turklāt pēc grūtniecības iestāšanās bija pagājis jau tik daudz laika, ka par tās pārtraukšanu vairs nevarēja būt ne runas.

Protams, visus interesēja, kā tas varēja gadīties. Ar meiteni sāka runāties psihologi, un rezultātā viņa atzinās, ka pirms vairākiem mēnešiem viņu izvarojis tēvs un pavēlējis nevienam par to nestāstīt. Pēc kāda laika viņš devies peļņā uz Urāliem.

Vīrietis izsludināts federālajā meklēšanā, taču kad atrasts, pie atbildības viņu saukt diemžēl nebija iespējams. Proti, meklētais tika atrasts jau miris. Sākotnējā versija - pašnāvība.

Neskatoties uz to, Krievijas Izmeklēšanas komiteja ir ierosinājusi krimināllietu par personas, kura nav sasniegusi 14 gadu vecumu, izvarošanas faktu. Pēc bērna piedzimšanas tiks veikts DNS tests, kurš arī apstiprinās vai noliegs skolnieces teikto. Noskaidrojies, ka meitene ir no romu kopienas, un, kā zināms, tajās bērni mēdz sākt dzīvot dzimumdzīvi ļoti agrā vecumā.