Bijusī Pugačovas un Galkina bērnu aukle atklāti par dzīvi pilī

Ekrānuzņēmums

Aukle, kuras uzraudzībā bijusi Allas Pugačovas un Maksima Galkina meita Elizabete, pastāstījusi par dzīvi zvaigžņu pāra pilī. Viņa atklājusi, ka baidījusies pieļaut kādu kļūdu, jo tad viņai nāktos "atbildēt visas valsts priekšā".

Portāls KP.ru atgādina, ka bērni Allai Pugačovai un Maksimam Galkinam uzradās pirms trim gadiem, un tos iznēsāja surogātmāte. Pēc Lizas un Harija piedzimšanas Primadonna katram noalgoja auklīti. Palīdzes izvēlējusies Alla pati, meklējot tās ar paziņu un draudzeņu palīdzību. Bērni dzīvo atsevišķās istabās, un katru uzrauga sava aukle. Vēl nesen Lizu auklēja Valentīna Judina, taču tagad viņa ir nolēmusi mainīt profesiju un no Pugačovas ir šķīrusies, pievēršoties dizaina lauciņam.

Līdzko žurnālisti par to uzzināja, tie nekavējoties sazinājās ar Judinu, lai uzzinātu, kāda tad bijusi viņas dzīve Allas un Maksima pilī. "Ar Allas Borisovnas meitiņu es biju kopā no pašas pirmās dienas. Atceros, kā vēl pavisam maziņos dvīnīšus atveda no dzemdību nama. Skaisto guvernanšu uniformu mums šuva Allas Borisovnas stilists Ališers. Kad ierados uz darbu pie Allas Borisovnas un Maksima, ļoti uztraucos. Tomēr tāda slavena ģimene. Ja nu pēkšņi kaut ko izdarīšu nepareizi...," savu stāstu sākusi Valentīna.

Foto: NTV

Judina darbā pieņemta, nodrošinot arī pastāvīgu dzīvošanu, jo mazajam bērnam bijusi nepieciešama pastāvīga aprūpe 24 stundas diennaktī. Kaut arī, kā atzinusi Valentīna, viņas uzraugāmā nav bijis problemātisks bērns - meitenīte tikpat kā nav niķojusies un no rīta ļāvusi izgulēties - ja bieži vien mazi bērni mostas jau sešos, tad mazā parasti gulējusi līdz deviņiem. "Taču katru reizi, kad Liza aizmigusi, mani nepameta doma - ja nu, nedod Dievs, ar bērnu kaut kas atgadīsies, man nāksies atbildēt visas valsts priekšā. Skatos, kā viņa guļ, kā pagriežas. Par bērnu no vienkāršas ģimenes arī uztraucies, bet te ir divkārša atbildība," Valentīnu Judinu citē KP.ru.

Valentīna meitenītei mācījusi lasīt, rēķināt un zīmēt. Par darbu pie Pugačovas un Galkina Judinai palikuši vislabākie iespaidi. "Alla Borisovna un Maksims pret mani izturējās labi. Viņi savus palīgus nodrošināja ar visu nepieciešamo, un pret cilvēkiem, kas pie viņiem strādāja, izturējās ar cieņu," atzīmējusi bijusī aukle.

Foto: instagram.com/alla_orfey

Judina paskaidrojusi, ka nolēmusi aiziet tāpēc, ka sakrājies nogurums. "Ja es Lizas vecākiem būtu lūgusi sev maiņu, tad, protams, man tāda nodrošināta netiktu. Taču Alla Borisovna labi tiek galā arī ar vienu aukli, jo Liza ir paklausīgs bērns - kaut kādas kaprīzes viņai ir reti. Starp citu, par mūziku bērnu istabā bija atbildīga pati Pugačova. Viņa bērniem jau kopš pašas dzimšanas atskaņoja skaistas melodijas. Lizai un Harijam jo īpaši iepatikās Allas Borisovnas draudzenes Ļubašas dziesmas," pastāstījusi Judina.

Pēc Valentīnas teiktā, viņas darbu Alla un Maksims uztvēruši normāli. Taču šķiršanās no mazās Lizas nav bijusi viegla. "Es, atvadoties no Lizas, raudāju. Biju pamanījusi, ka kādā brīdī sāku bērnu uztvert kā savējo. Līdz galam nesapratu, ka esmu tikai aukle. Šī brīnišķīgā, gudrā meitenīte man bija sagādājusi daudz pozitīvu emociju. Vēl aizvien skumstu pēc viņas," atzinusies Valentīna Judina.