Bredam Pitam jauna brūte - 21 gadu veca aktrise

Lasītākais
facebook.com/BradPittFansClubs

Bredam Pitam beidzot uzradusies jauna mīļākā. Tā ir 21 gadu vecā aktrise Ella Parnela (Ella Purnell), kura savulaik strādājusi kopā ar Pita bijušo sievu Andželinu Džoliju.

Kā vēsta tīmekļa vietne In Touch, jaunā aktrise Bredam Pitam varētu būt meitas vietā, jo ir tikai 21 gadu veca, un abu vecuma starpība ir 32 gadi. Pēdējā laikā Ella un Pits pavada daudz laika kopā, jo abi iesaistīti vienā kino projektā.

Foto: facebook.com/ella.purnell.96

Runa ir par Stefānijas Danleres sarakstītās grāmatas "Sweetbitter" ekranizāciju. Breds Pits šoreiz ir iejuties producenta ampluā, bet Pernela spēlēs kādu no lomām. Klīst runas, ka Pits par iespēju pastrādāt kopā ar jauno aktrisi esot ļoti priecīgs. Savukārt Ella esot stāvā sajūsmā par to, ka patlaban pavadot laiku kopā ar vienu no pievilcīgākajiem Holivudas aktieriem.

"Ella jūtas neticami glaimota par uzmanība, kuru viņai izrāda Breds Pits. Viņa draugiem vienmēr ir teikusi, ka šis aktieris viņai ir slavenība numur viens," kādu cilvēku no pietuvinātām personām citē In Touch. Starp citu, ar reakciju nav kavējusies Andželina Džolija. Runā, ka aktrise informāciju par Breda un Ellas iespējamo romānu uzņēmusi skeptiski, atzīmējot, ka meitene esot tikai piecus gadus vecāka par viņas audžudēlu.

Interesants ir fakts, ka Andželina un Ella 2014. gadā ir kopā filmējušās vienā filmā - "Maleficent". Parnela filmas varoni esot tēlojusi jaunībā, bet Džolija to pašu varoni, kad tā bijusi pieaugusi.

Viens no skaistākajiem Holivudas pāriem - Andželina Džolija un Breds Pits par šķiršanos paziņoja pagājušā gada septembrī. Apprecējās abi 2014. gada augustā, līdz tam kopā nodzīvojot desmit gadus. Viņiem ir seši bērni - trīs bioloģiskie un trīs adoptētie.

Foto: facebook.com/ella.purnell.96