Darbu sācis jaunais interešu izglītības un mācību procesa veicināšanas portāls "Skolēns.lv"

Ieva Čīka / LETA

Darbu sācis jaunais interešu izglītības un mācību procesa veicināšanas portāls "Skolēns.lv", aģentūru LETA informēja biedrībā "Skolēns LV".

Portāls piedāvās iespējas un jauninājumus bērnu un jauniešu zināšanu, interešu izglītības un mācību procesa neskaidrību uzlabošanā.

Jaunizveidotajā interneta vietnē var reģistrēties ikviens interesents, izmantojot tajā pieejamo pieteikuma formu. Portālā iespējams izveidot lietotāja profilu, ievietot sludinājumu sadaļā "Saņemt palīdzību mācībās", pieteikties un iegūt palīdzību mācību procesā, rakstīt un veidot emuāru, kļūt par sadarbības partneri un atbalstītāju, kā arī kļūt par brīvprātīgo un rīkot pasākumus jauniešiem un bērniem.

Portāls "Skolēns.lv" izveidots, lai nodrošinātu jauniešiem iespēju īstenot savu potenciālu, idejas, un sasniegt jaunus mērķus.

Jauno bezmaksas platformu izveidojusi biedrība "Skolēns LV", kura dibināta 2017.gada pavasarī, kad divi Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas skolēni īstenoja ideju par platformu, kurā vienuviet iespējams atrast jauniešus un motivētus vienaudžus, kas ir gatavi palīdzēt risināt dažādus neskaidros mācību procesa jautājumus. Projekta autori šo ideju īstenoja kā savu skolēnu mācību uzņēmumu biedrībā "Junior Achievement Latvia".

Līdz ar jaunā portāla izveidi, biedrība "Skolēns LV" plāno izveidot arī kursu ceļvedi par bērnu un jauniešu iespējām visā Latvijā.