"Domina Shopping" notiks patversmēs dzīvojošu kaķu un suņu foto izstādes atklāšana

morguefile.com

Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" šodien atklās patversmēs dzīvojošu kaķu un suņu foto izstādi "Es arī gribu pavadīt Ziemassvētkus mājās", aģentūru LETA informēja izstādes organizatori.

Izstādē būs apskatāmas desmit suņu un desmit kaķu fotogrāfijas, kuri patlaban dzīvo dzīvnieku aizsardzības biedrības "Cat Care Community" pagaidu mājās un Juglas patversmē "Labās mājas". Bilžu autores ir fotogrāfes Anna Ritman un Diāna Vaska, savukārt par izstādes noformējumu rūpējas SIA "Mad Format" un Jekaterīna Fraimane.

Izstāde organizēta ar mērķi palīdzēt suņiem un kaķiem, kuri ilgstoši mitinās patversmē, mudinot ikvienu, kuram ir tāda iespēja, adoptēt sev mājas mīluli.

Izstādes atklāšana notiks plkst.10 tirdzniecības centrā "Domina Shopping", Ieriķu ielā 3, Rīgā. Izstāde būs skatāma katru dienu no plkst.10 līdz plkst.21 līdz šā gada 13.decembrim,.

Izstādi organizē Latvijas patversmēs dzīvojošo bezpajumtes dzīvnieku portāls "Pukainis.lv", biedrība "Cat Care Community" un patversme "Labās mājas" sadarbībā ar tirdzniecības centru "Domina Shopping".