Eiropas kristīgo motociklistu rallijs Zaļeniekos pulcēs 200 dalībnieku

Lasītākais
f64
Autors: Māra Bergmane
28.07.2017 16:46
Sports

No 3.augusta līdz 6.augustam Jelgavas novada Zaļenieku pagastā norisināsies Eiropas kristīgo motociklistu rallijs, kas varētu pulcēt vairāk nekā 200 dalībnieku, aģentūru LETA informēja Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone.

Kristiešu motobraucēju asociācija apvieno kristiešu motociklistus no 38 valstīm un pasaulē darbojas jau kopš 1974.gada. Latvijas nodaļa izveidota 2008.gadā un aktīvi piedalās moto dzīvē gan kā pasākumu dalībnieki, gan organizētāji. Šogad Latvijas nodaļa organizē vienu no vērienīgākajiem saietiem - ikgadējo Eiropas mēroga kristīgo motociklistu ralliju - un par pasākuma vietu izraudzīti Jelgavas novada Zaļenieki. Pasākuma "bāzes vieta" plānota Zaļenieku pagasta "Eglītēs".

Pasākuma programmā iekļauti izbraukumi uz Rundāles pili un Krusta kalnu Šauļos, kopīgas maltītes, dievkalpojumi, sportiskas aktivitātes un vakara sarunas pie ugunskura.

Nedz rallija izbraukumi, nedz pasākuma vakara daļā plānotie koncerti vai aktivitātes nav paredzēti slēgtai grupai vai tikai konkrētās asociācijas biedriem.

"Līdz ar to ikviens motociklists, kas vēlētos pievienoties grupas izbraucienam pēc plānotā maršruta, var to darīt. Tāpat arī vietējie iedzīvotāji, interesenti vai motociklisti, kas vēlētos iepazīties, izbaudīt vienojošo pasākuma gaisotni vai muzikālo priekšnesumu atmosfēru, var pievienoties un jebkurā no dienām arī apmeklēt pasākumu," skaidroja Kaņepone.

Pasākuma apmeklētājam jārēķinās ar dalības maksu, lai piedalītos brīvdabas pasākuma kolektīvajos izdevumos.

"Turklāt, kā jau kristiešu organizācijas pārstāvji uzsveram, ka kopīgo ne koncerta apmeklējums, ne sporta spēles vai brīvā laika un atpūtas laika pavadīšana nav savietojama ar alkohola lietošanu, tāpēc jau laikus brīdinām, ka teritorijā būs aizliegts ieiet un lietot alkoholiskus dzērienus," informēja organizācijas pārstāvis Zigmārs Atvars.

Pasākuma organizatori sadarbojas gan ar Jelgavas novada Pašvaldības policiju, gan Valsts policiju. Arī satiksmes organizācija pārrunāta ar policijas pārstāvjiem.