Eksperts: Šogad liela uzmanība tiks pievērsta sapludinātajai realitātei

AFP / LETA

Ja 2016.gadā liela uzmanība tika pievērsta papildinātajai realitātei, tad šogad lielāks akcents tiks likts uz sapludināto realitāti, kad vienlaicīgi tiek izmantoti vairāki realitātes veidi, prognozēja informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma "Accenture" Latvijas filiāles vadītājs Maksims Jegorovs.

"Liela uzmanība no uzņēmumu puses tiek veltīta automatizācijai un mākslīgajam intelektam, un aizvien vairāk šādu piemēru redzēsim biznesa ikdienas procesos. Attīstīsies arī lietu internets, kad vairākas ierīces savā starpā būs saslēgtas un apmainīsies ar informāciju, to varēsim redzēt gan gudro pilsētu, gan gudro risinājumu jomā," sacīja Jegorovs.

Viņš arī prognozēja, ka šogad turpināsies mobilo ierīču uzvaras gājiens un mākoņskaitļošanas sniegtās iespējas, vienlaikus nostiprināsies testēšanas un digitālās drošības loma.

"Accenture" ir starptautisks vadības konsultāciju, tehnoloģisko pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmums. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 394 000 cilvēki, kas apkalpo klientus vairāk nekā 120 pasaules valstīs. "Accenture" Latvijas filiāle ir dibināta 2002.gadā.