Ekstrasensa Aleksandra Ļitvina prognoze martam

publicitātes foto

Martā mūs gaida radošās enerģijas uzliesmojums, skaisti vārdi un eleganti žesti, apgalvo ekstrasenss Aleksandrs Ļitvins.

2017. gada marts ir zīmīgs ar to, ka Visums mums ir devis unikālu iespēju sevi izmainīt, novirzot savu enerģiju radošā gultnē. Neatkarīgi no izglītības līmeņa un sagatavotības, katram no mums caur mācībām ir iespēja atklāt savu radošo potenciālu. Kā galvenais jaunās informācijas avots martā kļūs gleznu galerijas. Gleznu iepazīšana caur datora ekrānu mūsu mainīšanos uz labo pusi nesekmēs - tikai mākslas darbu apcere klātienē spēs līdz mūsu apziņai nogādāt to patieso jēgu. Tas pats attiecas arī uz grāmatām un teātri - izslēdziet savus televizorus un citas iekārtas. Marts ir dabas mošanās mēnesis, vērojiet šo procesu.

Mīlestība

Attiecības sākas ar vārdiem un skatieniem. Martā ir aktuāli gan vieni, gan otri, taču vārdi tomēr izvirzīsies pirmajā vietā, vēl jo labāk, ja tās būs nevis nodrāztas frāzes, bet gan nemirstīgi citāti no klasiskās literatūras. Pirms uzsākt attiecības, nepaslinkojiet un palasiet vecos mīlestības romānus - pagātnes leksika palīdzēs apburt jūsu jūtu objektu un parādīt savas labākās īpašības. Savukārt tiem, kuri sarunājas ļoti prastā valodā, būs nepieciešams vislielākais gribasspēks, lai martu pārdzīvotu bez mīlestības zaudējumiem. Klusēšana, protams, ir zelts, taču viennozīmīgi ne martā - skaista valoda un patīkams tembrs, kas papildināts ar elegantiem žestiem, pirmajā pavasara mēnesī jums nesīs veiksmi.

Ģimene

Kā vislabākais ģimenes brīvā laika pavadīšanas veids martā kļūs teātru, izstāžu un galeriju apmeklēšana. Un pat kopīgs grāmatu veikala apmeklējums nostiprinās attiecības starp paaudzēm. Netaupiet naudu skaista apģērba iegādei saviem tuvākajiem (praktiskajai pusei šoreiz ir jāatkāpjas otrajā plānā). Jo īpaši svarīgi tas ir militārpersonu un ierēdņu ģimenēm, jo profesijas ietekmē tām ir grūti piemēroties marta enerģētikai, kura tik ļoti pieprasa skaistumu. Taču ja tas izdosies, tad tas viņiem nākotnē palīdzēs gūt lielus panākumus.

Martā pret tuvākajiem ir jāizturas ļoti maigi, un ja jums ir iespēja viņiem ļaut ilgāk pagulēt, noteikti to izmantojiet - viņi būs no sirds pateicīgi.


Bērni

Marta sākumā bērnu istabās ir jābūt visam, kas varētu būt nepieciešams jūsu bērnam radošajām izpausmēm - plastilīnam, otām, krāsām, albumiem zīmēšanai, masku kostīmiem, rotaļlietām mājas leļļu teātrim, un, protams, galvenajam iedvesmas avotam - grāmatām. Bet animācijas filmas, datorspēles un elektroniskās iekārtas ir jāaizliedz. Starp citu, šajā laikā ļoti veiksmīgi būs stārtapi, kas ir saistīti ar bērnu radošumu, izņemot nodarbes, kas ir saistītas ar metālapstrādi.

Marts nav mēnesis nopietnām fiziskām slodzēm, izņemot vienīgi nodarbības mākslas vingrošanā un klasiskajās dejās. Bērnus ģērbiet skaisti un mēģiniet izvairīties no apgērba gabaliem, kas paredzēti abiem dzimumiem - zēniem ir jānēsā zēnu apģērbs, bet meitenēm - meiteņu.

Ilgstošs miegs no rītiem palīdzēs uzturēt pietiekamu imunitātes līmeni, bet ja jūsu bērni ir slimojuši ar tādu slimību kā adenoīdi (palielināta rīkles (aizdegunes) mandele - red.), esiet uzmanīgi - ir iespējami saasinājumi, un vispirms tie būs saistīti ar alerģiskām reakcijām.

Veselība un pārtika

Universāla diēta, kas būtu piemērota visiem bez izņēmuma, neeksistē. Taču ja martā jūsu ēdienā būs līdzsvars starp dzīvnieku un augu valsts izcelsmes produktiem, tad jūs varēsiet izvairīties no veselības problēmām. Tiem, kas ievēros Lielo gavēni, ir jāatceras, ka martā ēšanas ierobežošana un badošanās ziemeļu platumos ir ļoti cieši saistīta ar hronisku slimību izraisīšanos. Pārēsties martā patiešām nedrīkst, jo īpaši rīta stundās, bet kārtīgas vakariņas nāks tikai par labu. Un atcerieties - pats galvenais, ko jūs martā varat izdarīt savas veselības labā - no rītiem gulēt pēc iespējas ilgāk.

Darbs

Martā ir kritiski svarīgi saprast savas dzīves jēgu - vai mēs strādājam tāpēc, lai dzīvotu vai dzīvojam, lai strādātu? Jebkurā darbā var atrast vietu radošumam vai arī vismaz radīt tam labvēlīgu atmosfēru. Taču visu līmeņu priekšniekiem ir jāatceras, ka darbinieki ir piekusuši - darba dienas sākuma pabīdīšana par pusstundu vēlāk palielinās jūsu darbinieku lietderības koeficientu divas vai pat trīs reizes. Bet stingra kontrole un strostēšana par desmit minūšu nokavēšanu novedīs pie attiecību sagraušanas ar dažiem darbiniekiem un darba kolektīvu kopumā.

Marts nav īstais laiks, kad dot pavēles. Tas ir mēnesis, kad tiks sadzirdēti lūgumi. Un esiet iecietīgi. Ja esat vienkāršs darbinieks, un karjeras izaugsme jums nav galvenais mērķis, tad apstājieties. Nogaidiet šo periodu un pietaupiet spēkus aprīlim. Jo īpaši smagi martā būs cilvēkiem ar uzplečiem - nogaidiet šo mēnesi mierā un neplānojiet nekādus nopietnus izrāvienus. Bet savukārt tiem, kas izgatavo mēbeles, raksta grāmatas un glezno, kā arī strādā teātros vai ir kaut vai netiešā saistībā ar šiem darbības veidiem, ir jāizliek visi spēki - šajās sfērās ir pienācis pats labvēlīgākais brīdis izrāvienam!

Atpūta un ceļošana

Marts mums paver dienvidaustrumu virzienus ziemeļu puslodes ietvaros, bet ekvatoru šķērsot, ja jūsu atgriešanās mājās nav plānota agrāk par novembri, es neiesaku. Ceļojumiem un pārgājieniem nav jābūt tādiem, kas no jums prasa veikt varoņdarbus un lielas pūles. Marta atpūtai ir jābūt komfortablai, bagātai ar garšīgiem ēdieniem un skaistiem, spilgtiem un dažādiem dabasskatiem. Bet nepieejamas kalnu smailes nav iekarošanai labākie objekti.

Nauda

Pirmajā pavasara mēnesī pret finansēm jāizturas uzmanīgi - konvertācija uz stabilām valūtām ir ļoti lietderīga. Bet metāla enerģija, kaut arī tās būtu investīcijas dārgmetālu iepirkšanā, automašīnas iegādē vai juvelierizstrādājumos, labumu nenesīs. Nevajadzētu ekonomēt naudu arī mākslai un skaistu apģērbu iegādei. Savukārt dažādu iekārtu un augsto tehnoloģiju mīļotājiem savi maciņi ir jāsargā, citādi viņi savu naudu iztērēs dažādiem niekiem. Martā valda klasika - tieši tā spēj mūs padarīt labākus un dāvās mums partnerību, kura savukārt nodrošinās ekonomisko brīvību.

Jaunu darbu uzsākšana

Martā veiksmīgs būs viss, kas saistīts ar klasisko mākslu. Bet viss, kam ir laicīgs raksturs (piemēram, mode un augstās tehnoloģijas), izrādīsies lieka laika tērēšana


Avots: ELLE.ru