Ekstrasensa Ļitvina prognoze aprīlim

Lasītākais
publicitātes foto

Katru mēnesi var salīdzināt ar noteiktu apdzīvotu vietu, ar vietu, kurai ir savs unikāls interjers. Aprīlis ir galvaspilsēta - pilsēta, kurai piemīt vara. Un aprīlī mēs visi jutīsimies saistīti ar šo varu. Taču šoreiz vara būs pamācoša, ar noteiktu mentora toni. Tā savā ikmēneša prognozē aprīli raksturo ekstrasenss Aleksandrs Ļitvins.

Vēlme vadīt būs maksimāla, bet pakļauties būs ļoti grūti. Aprīlī būs daudz ar varu saistītu kārdinājumu, un ir tikai viens veids, kā izvairīties no tirānijas - tā ir iecietība. Taču nevis kā pret nemākuļiem, bet gan pret vājākām būtnēm, kurām nepieciešama palīdzība un atbalsts.

Mīlestība un ģimene

Sievietes aprīlī ir princeses, bet vīrieši, attiecīgi, skaistie prinči. Vispār aprīlis partnerībai ir diezgan sarežģīts mēnesis - pārāk spēcīgi būs sāncensības noskaņojumi un mēģinājumi noskaidrot, kura asinis ir zilākas un kurš mājā ir galvenais. Tas viss var izraisīt nopietnas konfrontācijas. Tādēļ attiecībās ar visiem ģimenes locekļiem (arī ar vismazākajiem), lai nepieļautu strīdus un šķiršanās, būs vajadzīga vislielākā smalkjūtība. Visvieglāk šajā mēnesī būs tiem, kas dzimuši aprīlī, jo viņiem pārbaudījums ir nevis vara, bet gan tās trūkums.

Svarīga informācija vīriešiem - ja jūs šajā mēnesī plānojat bildināt savu otru pusīti, tad tam ir labi jāsagatavojas. Ņemiet par paraugu klasiķus un centieties ievērot visas tradīcijas. Atcerieties, ka jūs lūdzat nevis parastas sievietes roku, bet gan princeses, un jums ir jāatbilst viņas augstajam (kaut arī tikai šajā mēnesī) statusam un iekšējai pašsajūtai.

Bērni

Bērni uz lielu varu nepretendē, taču viss sākas ar mazumiņu - piemēram, ar atteikšanos pakļauties. Paši jaunākie ģimenes locekļi pamanīsies uz pieaugušajiem skatīties no augšas. Sarunājoties ar viņiem, pietupieties - lai jūsu acis būtu vienā līmenī - tā jums vienam otru saprast būs daudz vieglāk.

Īpašu uzmanību pievērsiet bērniem, kuri dzimuši oktobrī - viņi var sadumpoties, izbojāt stundu un uz dumpi sakūdīt arī klasesbiedrus. Skolotājiem jābūt tam gataviem - viņiem tagad vairāk nekā jebkad noderēs diplomātija un smalkjūtība.

Darbs un karjera

Šis būs vislabākais laiks ierindas darbiniekiem - vadība aprīlī, kā likums, pret padotajiem ir ļoti iecietīga. Nebaidieties pierakstīties uz tikšanos ar vadītāju, lai pārrunātu paaugstinājumu vai palūgtu prēmiju. Taču tam visam būs jēga tikai tādā gadījumā, ja jūsu vadītājs savu amatu ieņem vismaz divus gadus. Bet no tikko ieceltiem vadītājiem gan izvairieties un mēģiniet tiem lieki acīs nerādīties, jo viņu kronis pagaidām vēl nav viņiem atbilstošs. Taču ja jums nepaveicas un jūs iekrītat, tad neskopojieties ar glaimiem.

Aprīlī veiksies visiem tiem darbības veidiem, kas ir saistīti ar nekustamo īpašumu un celtniecību, jo īpaši premium segmentā. Ja jūs nodarbojaties ar būvmateriālu un apdares materiālu tirdzniecību, tad pārskatiet savu sortimentu par labu pazīstamiem un prestižiem zīmoliem.

Cilvēkiem uzplečos šis laiks nebūs viegls - priekšnieka absolūtā vara aprīlī ir neciešama, bet dienesta reglaments attiecībā uz atbildēm ir kategorisks, un pieļauj tikai "Jā", "Tieši tā" un "Nekādi nē". Pievērsiet uzmanību intonācijai.

Ceļojumi

Aprīlis ir laiks tādu vietu apmeklēšanai, kurās bijuši ievērojami vēsturiski notikumi. Muižas, karaļu un imperatoru pilis, ēkas, kurās uzturas likumdevēji un izpildvaras, pašreizējās un bijušās galvaspilsētas - tās visas atbilst mēneša enerģētikai, tāpēc arī saplānojiet atbilstošas ekskursijas.

Nauda un dāvanas

Nauda ir jātaupa ne tikai aprīlī, taču šajā mēnesī ar tēriņiem esiet jo īpaši uzmanīgi un neļaujiet vaļu savam dāsnumam - tā jūs varat iekulties lielos parādos. Kontrolējiet savus izdevumus arī tur, kur vien tas ir iespējams. Centieties izlīdzēties nevis ar naudu, bet gan ar komplimentiem. Piemēram, trūcīgu uzņēmumu vadītājiem jāatceras, ka bez naudas prēmijām ir arī tādi veicināšanas veidi kā skaisti noformētu godarakstu pasniegšana - tas palīdzēs samazināt padoto paaugstinātās gaidas.

Dāvanas ar varas atribūtiku aprīlī būs piemērotas visiem bez izņēmuma - tas var būt gan spiedogs ar iniciāļiem, gan aproču pogas ar burboņu lillijas rotājumiem vai matu sprādze kā kronis.

Veselība

Aprīlī īpaša uzmanība jāpievērš cilvēkiem, kuri sirgst ar cukura diabētu. Diemžēl cukura līmenis asinīs palielināsies, kā liksies, bez acīmredzama iemesla, neskatoties uz nekādām diētām. Cieša sekošana ārsta ieteikumiem un iecietība pret cilvēkiem - tas ir jūsu veselības pamats. Oktobrī dzimušajiem šajā laikā nevajadzētu veikt plānveida operācijas.

Mēneša bīstamība

Aprīlī paaugstinās gravitācija - zeme atbrīvosies no sasprindzinājuma. Tas izpaudīsies kā zemestrices un vulkānu izvirdumi. Ēkas un citas celtnes, kas iepriekš atzītas kā derīgas ekspluatācijai, sāks sēsties, pamatos radīsies plaisas. Viss, kas var nokrist, aprīlī arī centīsies to darīt. Tāpēc skatieties ne tikai uz leju, bet arī uz augšu!


Avots: ELLE.ru