Ekstrasensa Ļitvina prognoze augustam

publicitātes foto

Mūs gaida merkantilas intereses, diēta un vēl nebijusi kaisle seksā - tā savu prognozi augustam ieskicē ekstrasenss Aleksandrs Ļitvins.

Augusts ir pēdējais vasaras mēnesis, bet nebūt ne pēdējais dažādu notikumu svarīguma ziņā. Maskas ir kritušas, neskatoties uz visu šī laikaposma artistiskumu. Šajā periodā vairumam cilvēku intuīcija krasi pazeminās un pirmajā plānā izvirzās uzdevums iegūt visu un uzreiz! Turklāt gribas iegūt tieši materiālās vērtības - un vairāk, un ātrāk, un bez īpašas piepūles. Tas būs nopietns pārbaudījums visiem ziemeļu puslodes iedzīvotājiem.

Augusts ir arī ražas ievākšanas mēnesis. Tas, kurš patiesi strādā ar zemi, spēs atturēties no kārdinājuma rauties pretim gaišajai nākotnei, pagrūžot nost savus tuviniekus. Taču pārējiem ar savām kaislībām nāksies cīnīties. Ņemiet vērā, ka tamlīdzīgs merkantilisms jūsu pēctečus var atstāt pie "sasistas siles".

Attiecības ģimenē

Līdzsvarā starp dvēseli un ķermeni šomenēs virsroku ņems miesa. Tāpēc arī augusts ir tik labs partnerattiecībām, kuras orientētas uz dzimtas turpināšanu un populācijas palielināšanu. Par platonisko mīlestību šajā laikā pat nav ko domāt - instinkti ir spēcīgi, un sekss būs pirmajā vietā. Pārbaudījums gribasspēkam un vienlaikus arī lielisks brīdis bērnu ieņemšanai. Turklāt gudru bērnu, ar dotībām zinātnē, taču tie var būt arī neticami merkantili, ja tiks audzināti nepareizi.

Bērni

Priekšā mums ir septembris, bet līdz ar to arī stress gaidīšanas dēļ, un dažiem arī vilšanās bezjēdzīgi pavadītā brīvlaika dēļ. Tāpēc vecāku uzdevums augustā ir nodrošināt bērniem jautru un bezrūpīgu atpūtu, kura paliktu atmiņā uz visiem laikiem. Tikai neuzticiet atpūtas organizēšanu speciālistiem. Neviens animators vai pedagogs nepadarīs bērnu patiešām laimīgu. Augustā algotajiem speciālistiem ir spilgti izteikta tieksme pēc ātras peļņas bez vajadzīgās piepūles. 

Veselība

Tā kā intuīcija šajā mēnesī ir pazemināta, mūsu psihiskā un fiziskā veselība sasniedz visaugstāko punktu. Nervozitāte ir zema. Atcerieties - "visas slimības ir no nerviem". Citādāka situācija ir tikai ar veneriskajām slimībām. Instinkti var izraisīt tādu slimību uzliesmojumus, par kurām, sēžot rindā pie ārsta, runāt nav pieņemts. Leģitīmo kaišu saraksta pirmajā vietā izvirzās hipertonija un cukura diabēts. Visstingrākais ēdināšanas režīms un izvairīšanās no lielām fiziskām slodzēm veicinās veselības saglabāšanos. Cilvēkiem, kur ir dzimuši februārī, stingri iesaku pievērst uzmanību dažādiem lišķiem, liekuļiem un intrigantiem. Saglabājiet mieru, neceliet smagumus un dzeriet ūdeni pusstundu pirms katras ēšanas.  

Ēdiens

Jebkurš produkts nāks par sliktu, tas ir - veicinās svara pieaugumu. Ja pēc savas miesasbūves esat kalsns, tad augusts jums piedos svaigumu un apaļīgumu, bet tiem, kuriem ir lieki kilogrami, savu apetīti nāksies ierobežot. Metabolisms šajā mēnesī ir lēns, un tāpēc iespējamība pāriet kategorijā "labam cilvēkam ir jābūt daudz" ir visnotaļ liela. Sievietēm, kuras sapņo par ģimenes pieaugumu, svara papielināšana ir diezgan aktuāla.

Atpūta un ceļojumi

Dodieties uz skaistām pilsētām, kurās ir labi restorāni ar izmeklētu ēdienkarti. Garšas receptori augustā ēdienu aromātā un struktūrā ir spējīgi sajust vissmalkākās nianses. Par labu vietu, kur pavadīt atvaļinājumu, var kļūt senās pilsētas, veselības nostiprināšanai būs lietderīgi kūrorti ar ārstnieciskajiem minerālūdeņiem un dūņām. Augustā nedrīkst apmeklēt pazemes celtnes un alas.

Darbs

Šomēnes pārrunu procesi atšķirsies ar grūtībām, kas saistītas ar intuitīvās sapratnes trūkumu. Dodot rīkojumus, lietojiet precīzus formulējumus - tas ļaus izvairīties no dažādām interpretācijām.

Finanses

Augusts ar apskaužamu pastāvīgumu provocē finanšu krīzes, un izņēmums nav arī 2017. gads. Ļoti iesaku palasīt vēsturi vai arī atcerēties pašiem savu pieredzi.

Draudi

Daba augustā tiecas sablīvēties, pieaug seismiskā aktivitāte, kas izraisīs zemestrīces vietās, kur tās nav retums, bet citur - noslīdējumus, grunts iegrūšanu, ēku pamatu un nesošo sienu, kā arī tuneļu bojājumus.

Jaunu darbu uzsākšana

Augustā visveiksmīgākie būs projekti, kas ir saistīti ar nekustamajiem īpašumiem, celtniecību vai mājokļa remontu, bet pirms iegādāties personīgo automašīnu, jāveic ļoti pamatīga analīze. Ja ir tāda iespēja, pacietieties līdz brīdim, kad lapas kokiem sāks aktīvi krist lapas. Izņēmums ir lielo kravu transports un visa veida piekabes, bagāžnieki un garāžas kā vieglajiem, tā arī kravas automobiļiem.

Mēneša uzdevums

Savas dvēseles sargāšana.


Avots: ELLE.ru