Ekstrasensa Ļitvina prognoze decembrim

publicitātes foto

Mūs gaida haosa uzvaras gājiens, vieglas brokastis, smadzeņu vētra un burvestības priekšnojautas, haoss, no kura radies viss, un nekārtība visā materiālajā - tā decembri savā ikmēneša prognozē īsi raksturo ekstrasenss Aleksandrs Ļitvins.

Decembris ir laikaposms, kurš nosaka mūsu pozīciju pasaulē. Tas ir īstais brīdis, lai ķertos pie savas personības stratēģiskās attīstības - nevis pamācīt kādu citu, bet gan sakoncentrēt uzmanību tieši uz saviem trūkumiem. Pašam pret sevi vērsta kritika 2017. gada decembrī ļaus izdarīt pareizos secinājumus attiecībā uz savu vietu pasaules kārtībā, kā arī saprast personības atbilstību sasniegtajiem rezultātiem. Veidu, kā sevi iepazīt, ir daudz, taču ieklausīties citu viedoklī decembrī nav ieteicams - visus secinājumus izdariet tikai balstoties uz savām personīgajām izjūtām, bet ārējie informācijas avoti uz mēnesi būtu jāatslēdz. Ziemeļu puslodē decembris ir laiks, kad saasinās pasaules intuitīvā uztvere, un tas ļauj apkārtējā haosā saskatīt lietas, uz kurām būtu jākoncentrējas nākamajā gadā.

Mīlestība un ģimene

Decembra enerģētika ir egoistiska un pirmām kārtām tā vērsta uz to, lai gūtu garīgās dividendes. Spēja sadzīvot klusējot ir veiksmīgas partnerības ķīla. Nesteidzieties pievērst tāda cilvēka uzmanību, kurš ir iegrimis domās. Neliela atsvešināšanās - tas ir normāli - intuitīvā uztvere pieprasa kā morālu, tā arī fizisku vientulību. Tieši tāpēc nemiers pirms gaidāmajiem svētkiem ievērojami sagrauj mūsu spēkus. Jaunā gada sagaidīšanai sāciet gatavoties jau no pirmās mēneša dienas, neatlieciet to uz vēlāku laiku! Vēl šajā periodā notiek īslaicīga hormonālās aktivitātes pazemināšanās, kas saistīta ar dzimtas turpināšanu. Visam ir savs laiks.

Bērni

Haoss Visumā ietekmēs visus, bet bērni to sajutīs visstiprāk. Viņi nepieturas pie konkrētām instrukcijām un vispārpieņemtiem uzvedības modeļiem, kā to dara pieaugušie. Svētku gaidīšanas laiks priekš viņiem ir daudz labāks par pašiem svētkiem. Jau iepriekš noskaidrojiet, ko viņi visvairāk vēlas saņemt dāvanās un iespēju robežās neierobežojiet bērnu fantāziju ar finansiāliem ierobežojumiem. Īpaša kontrole un uzmanība būs nepieciešama bērniem, kuri dzimuši jūnijā - viņiem šis laikaposms, kurš paiet "rezultātu apkopošanas" zīmē, ir ļoti grūts.

Veselība

Draudus veselībai sagādās nevis sals un vējš, bet gan augstas temperatūras un zems gaisa mitrums guļamistabās un darba telpās. Cilvēkiem, kuri iepriekš ir saskārušies ar žultspūšļa problēmām, šis nebūs viegls periods. Viņiem jāatsauc atmiņā visas ārsta dotās rekomendācijas un jātur mājās nepieciešamo medikamentu rezerve. Šis ir laiks, kad pazeminās estrogēnu un androgēnu līmenis, un tas izraisa ķermeņa smaržas izmaiņas. Higiēnas nozīme te vairāk būs svarīga partneru dēļ, nevis tiešā ietekmē uz veselību. Bet libido stimulējošu līdzekļu lietošana decembrī nav ieteicama.

Pārtika

Mūsu organisms ir gigantiska fabrika, kas ražo nepieciešamos komponentus, un šai fabrikai periodiski ir vajadzīgas izmaiņas darba režīmā. Tas ir saistīts ar to, ka katalizators un galvenais enerģijas avots - saule atrodas zemu zem horizonta, diena ir īsa, un tāpēc organismu nedrīkst pārslogot ar lieku barības daudzumu. Galveno uzmanību pievērsiet brokastīm. Tām jābūt maksimāli vieglām un vēlams, lai tajās būtu produkti, kuru sastāvā ir pārstrādātas pienskābās baktērijas ar zemu tauku saturu.

Darbs

Decembrī vislabāk veiksies darbi, kas saistīti ar radošajiem aspektiem - ārpus rāmjiem, reglamentiem un noteikumiem, kā arī tādi, kas saistīti ar došanos komandējumos un pārvietošanos telpā. Nodaļām, kas nodarbojas ar stratēģisko plānošanu, ir jāstrādā virsstundas. Šis ir ārkārtīgi labvēlīgs laiks smadzeņu vētrām!

Ceļošana

Vislabākā vieta, kur pavadīt atvaļinājumu decembrī - tur, kur ir daudz sniega. Pašam virzienam nekādas nozīmes nav, galvenais, lai tā būtu teritorija, kur ziemā gaisa temperatūra ir zemāka par nulli un nebūtu jāsūdzas par sniega trūkumu.

Nauda

Decembrī tēriņus noteiks gaidāmie svētki, un jo vēlāk sāksiet sagaidīt Jauno gadu, jo šie tēriņi būs bezjēdzīgāki. Taču noteikti nopērciet loterijas biļeti - tādu, kurā jums pašiem jāmin laimīgie skaitļi! Decembra intuīcija palīdzēs saņemt dāvanu no visuma, taču ar nosacījumu, ja visu iepriekšējo gadu jūs esat bijis labs pret citiem cilvēkiem.

Jaunu darbu uzsākšana

Sagatavojiet savas guļamvietas tā, lai jūsu miegu nekas neiztraucētu. Izmantojiet šo laiku, lai saņemtu informāciju no sapņiem - decembrī šāda iespēja ir ļoti liela.

Šis ir īstais brīdis, lai iemācītos vadīt automobīli, kuteri vai laivu - instruktori varēs visu pareizi izskaidrot, bet audzēkņi, savukārt, ātri uztvert apmācību programmu, teoriju un praksi. 


Avots: ELLE.ru.