Ekstrasensa Ļitvina prognoze jūlijam

publicitātes foto

Jūlijā, pēc ekstrasensa teiktā, mūs pārņems milzu zinātkāre. Jūlijā tā ļaus kļūt par cilvēku-enciklopēdiju - jebkuru informāciju mēs acumirklī uzsūksim kā ūdeni. Šī perioda interesantākā īpatnība - tas, ko iegaumēsim jūlijā, mums noteikti noderēs tālākajā dzīvē, bet tas, kas galvā nepaliks - nebūs vajadzīgs ne reizi. Mūsu smadzenes cenšas saglabāt savu resursu tikai priekš patiesām nepieciešamām zināšanām, tāpēc izmantojiet šo laiku ar prātu!

Ģimene un mīlestība

Jūlijs būs diezgan dinamisks, taču visa tā enerģija būs vērsta, lai "spēlētu dzīvi". Tā būs kā filma, kurā mēs paši sev būsim gan režisori, gan galveno lomu tēlotāji. Taču šī kinostudija vairāk līdzināsies Volta Disneja darbnīcai. Neskatoties uz platoniskās mīlestība bangojošajām kaislībām, mūs gaida klasiski laimīgās beigas. Jūlija emocijas būs vētrainas, taču visnotaļ savaldīgas pret ārējo pasauli - mēs vairāk būsim pakļauti iekšējiem pārdzīvojumiem un ciešanām, un praktiski visu mēnesi centīsimies iepatikties cilvēkiem. Kritikai jūlijā būs viszemākais līmenis, un tas nozīmē, ka šis ir diezgan labs laiks partnerībai. Tas būs kaprīžu, nevis dusmu periods, ātri žūstošu asaru laiks, kā arī brīdis, kad vadības grožus gribas atdot kādam, kas to ir pelnījis vairāk. Ar izturību ģimenes lietās viss būs kārtībā, vienīgi reizēm gribēsies ietiepties un "netīšām" atgādināt par savu klātbūtni. Nelielas garšīgas dāvaniņas tuviniekiem darīs īstus brīnumus. Jau savlaicīgi sagatavojiet kādus našķus - tā ir panaceja pret jebkādām nesaskaņām ģimenē.

Jūlijs ir lielisks laiks kāzām, taču ar pienosacījumu, ka līgava un līgavainis ir kopā ne mazāk, kā gadu. Taču ja jūs esat iepazinušies jūnijā vai jūlijā, tad labāk atlieciet ceremoniju uz rudeni. Jūliju sāciet nevis ar mīlestību, bet gan ar draudzību - izdibiniet potenciālā dzīvesbiedra intereses un pamatīgi viņu iepazīstiet, un tikai pēc tam noskaņojieties nopietnām attiecībām! Jūlijs ir komandas brīdis, kurā bez izņēmuma tiek atbalstīti visi spēlētāji. Nekādas intrigas, ķildas, baumas vai mānīšanās. Bet savukārt naivums un utopiskas domas par vispārēju laimi ir visnotaļ pieļaujamas!

Bērni

Jūlijs gadā ir visīstākais bērnu mēnesis! Mazuļi ir uzmanības centrā! Bērnu veselības iestāžu darbiniekiem šajā laikā jābūt īpaši modriem un jākontrolē jebkuri bērnu eksperimenti, kurus izraisa ziņkārība bez mazākās baiļu sajūtas. Vietas, kur vienlaicīgi pulcējas daudzi bērni, ir briesmu avots. Pieaugušie īstenībā nav nemaz tik pieauguši, un jūlijā uz kādu brīdi paši var pārvērsties par bērniem, tajā brīdī nespējot "izskaitļot" vienas vai otras rīcības riskus. Īpaša uzmanība jāpievērš mazuļiem, kuri dzimuši janvārī. Iemesls - apkārtējās vides augstā temperatūra un spilgti izteiktā vieglā pakļaušanās dažādiem pamudinājumiem.

Darbs un karjera

Jūlijā strādāt negribas pavisam, jo īpaši, ja darbs ir saistīts ar rutīnu un stingru grafiku. Īpaši saspringt neviens neies, arī priekšniecība kļūs prasīga tikai augustā. Līdz ar to var atslābināties un piemirst par plānotajiem rādītājiem. Tiem, kas dzimuši 1981. gadā, ir vērts palūgt algas pielikumu, pamatojot to ar līdzekļu trūkumu mācībām jums pašam vai jūsu bērniem.

Ceļojumi

Ceļošanai jūlijā būs labvēlīgs dienvidu virziens ziemeļu platuma 40. grāda robežās. Atlantijas okeāna salas ir pieņemamas pat praktiski līdz ekvatoram, un, kas ir liels retums, 2017. gada jūlijā dienvidi ir atvērti līdz pašai Antarktīdai. Uz Antarktīdu doties drīkst, bet Ēģipte, savukārt, vēl aizvien paliek kā valsts, kas sagrauj intuīciju. Kaut arī salas okeānā ir piemērotas praktiski visiem, "ziemas cilvēkiem" labāk tomēr lūkoties uz viņu ziemeļu teritorijām.

Nauda un dāvanas

Jūlija tēriņi galvenokārt ir saistīti ar dažādiem gardumiem. Cukurvate, limonāde, konfektes - apstāties nebūs iespējams! Diemžēl jūlijā visi saldumi jūtami palielinās lieko svaru, līdz ar to ir īstais brīdis pārskatīt savu ēdienkarti.

Šajā mēnesī var lieliski nopelnīt ar spēļu pārdošanu - gan īstu, gan datorspēļu. Savukārt nekustamā īpašuma joma šajā mēnesī atrodas viszemākajā punktā, tāpēc ar remontiem sevi neapgrūtiniet. Jūlijā vislabāk iederēsies dāvanas dažādu spēļu veidā.

Veselība

Saule turpina mūs stimulēt - paātrina sirdsdarbību, sabiezina asinis, iztvaicē ūdeni. Šīs ir galvenās lietas, kam jūlijā jāpievērš uzmanība. Dienas vidus - potenciāli visbīstamākais laiks, un apogeju tas sasniegs gada visīsākajā dienā. Īpaši aprūpējiet cilvēkus, kas dzimuši decembrī, kā arī tos, kas dzimuši gados, kuri beidzas ar cipariem 4 un 5. Janvāra mājāssēdētāji labāk lai tā arī paliek mājās, jo tikai tā viņiem izdosies saglabāt savu imūno statusu normas robežās. Jūlijā nāksiess argāt zobus un, diemžēl, veselu mēnesi atteikties no saldējuma!

Jaunu darbu uzsākšana

Šis laiks ir diferencētām apmācībām un spēlēm, kuras jāizmanto kā mācību līdzeklis. Bērnudārzi un jaunuzņēmumi šajā sfērā var būt pietiekami veiksmīgi, ja vien tiks izvēlēts pareizs ģeogrāfiskais virziens.

Draudi

Pats lielākais drauds jūlijā (izņemot kāzās) - nemācēšana pateikt "Nē!", un ar to arī visas problēmas sāksies. Ugunsgrēku izcelšanās iespējas vēl aizvien paliek augstas. Esiet uzmanīgi ar uguni!


Avots: ELLE.ru