Ekstrasensa Ļitvina prognoze maijam

publicitātes foto

Mūs gaida lieli radoši panākumi, ceļojumi uz Austrumiem un apģērbi no pazīstamiem zīmoliem - tā maiju portālā ELLE.ru raksturo ekstrasenss Aleksandrs Ļitvins.

Katram laikam gadā piemīt gan pozitīvas, gan negatīvas īpašības. Maijā viss redzamais ir ar plus zīmi, bet viss enredzamais - ar mīnusu. Izcili darbi glezniecībā, labākā klasiskā mūzika, unikālas zāles, kas ietekmējušas civilizāciju - tas viss radīts maija enerģētikas iespaidā. Diemžēl, šajā pašā laikā tikuši izplānoti arī paši asiņainākie kari. Radošais potenciāls, kas palielinās šajā mēnesī, sacenšas ar vēlmi iegūt varu ar naudas palīdzību un neierobežotu kontroli. Maijs mūs nostāda sarežģītas izvēles priekšā - nokosties no labā un ļaunā iepazīšanas ābola vai arī palikt neziņā, taču Ēdenes dārzā līdz pat novembrim.

Mīlestība un ģimene

Maija enerģijas iespaidā, attiecībās ir jāvirzās vienādā ātrumā, it īpaši tas attiecas uz cilvēkiem ar spontānu un mērķtiecīgu raksturu. Runājiet klusāk un lēnāk, jo skaļa runāšana šajā mēnesī ir agresijas pazīme. maijā ir nepieciešama komandas spēle, bez steigas un emocijām. Pirmajā vietā izvirzās rīcības racionalitāte - maksimāli koncentrējieties uz galamērķi, nevis uz starpposmu. Maijā vīriešiem nāksies izrādīt pretestību savām otrajām pusēm - sievietes šajā periodā būs pakļautas vēlmei dabūt visu un uzreiz. Ja esat nolēmis izteikt bildinājumu, tad ieplānojiet šo svinīgo brīdi mēneša trešajā dekādē un neaizmirstiet, ka visu formalitāšu un rituālu ievērošanai būs pozitīvs efekts. Jo īpašu uzmanību pievērsiet savam ārējam izskatam - apģērbieties atbilstoši laika apstākļiem, izvēleities atbilstoša izmēra un, iespēju robežās, pazīstamu zīmolu apgērbu.

Bērni

Īpašu uzmanību nepieciešams pievērst bērniem, kuri dzimuši augustā un novembrī - viņu nosliece uz alerģiskām reakcijām būs diezgan liela. Vajadzētu ierobežot bērnu atrašanos telpās, kurās ir jebkādi augi un grāmatu lasīšanu pēc saulrieta. Šis aizliegums ir saistīts ne tik daudz ar tekstiem, cik ar papīru, kas izgatavots no celulozes - augu izcelsmes produkta. Tāpēc uz elektroniskajām grāmatām šie ierobežojumu neattiecas. 

Pirmos manipulēšanas mēģinājumus bērni veic tieši maijā, tāpēc ir jāmij uzticēšanās ar bērnu lūgumu totālu pārbaudi. Veltiet uzmanību šaham un citām spēlēm, kas attīsta loģiku. Tamlīdzīgas aizraušanās nākotnē palīdzēs risināt uzdevumus jau pieaugušo vecumā. 2017. gada maijs ir labākais laiks, lai iepazītos ar augu valsti un botāniku. Iemāciet bērniem stādīt augus, izskaidrojiet dažādu zāļaugu labās un sliktās īpašības. Tas viņu atmiņā paliks uz visu dzīvi.

Traumas maijā visbiežāk ir saistītas ar plecu joslu un kaklu, tāpēc šajā mēnesī nekādā gadījumā neļaujiet bērniem stāvēt uz galvas un brīdiniet par to fizkultūras skolotājus! Taču lokanības un staipīšanās vingrinājumiem būs pozitīvs efekts. Tāpat veiksmīga būs mūzikas un svešvalodu nodarbību uzsākšana.

Darbs un karjera

Jebkurš darbs ir cilvēku mijiedarbība. Maijā sazināšanās būs daudz, bet savstarpējā uzticība praktiski nebūs. Pirmām kaŗtām tas attiecas uz sieviešu kolektīviem. Cilvēkiem, kuriem nav noslieces uz intrigām, būtu jāsaglabā neitralitāte un apspriešanās nevajadzētu piedalīties. Pievērsiet uzmanība savai valodai un nepieļaujiet jūsu vārdu brīvas interpretācijas. Parakstot līgumus, obligāti pārlasiet to tekstus, rūpīgi pārbaudot ortogrāfiju un pieturzīmes. Ja jums ar savām zināšanām nepietiek, pieaiciniet juristu. Karjera maijā - aizkulišu cīņas, ilgstošu pārrunu un pat tirgošanās rezultāts. Par skaistām acīm un darbaholismu šajā mēnesī amatus nepiedāvās. Panākumi būs tiem, kas nes reālu un vērā ņemamu peļņu. Uz bonusiem maijā var necerēt - vadītāji šajā ziņā būs nepieejami. Jebkurš mēģinājums viņus ietekmēt līdzināsies bankas seifa atvēršanai, kurš aprīkots ar augstākās klases aizsardzību.

Ceļojumi

Maijs - tie ir dārzi un parki, meži un lauki, zāle un puķes, ideāli tīra daba. Putnu dziesmas un pieklusināta klasiskā mūzika. Pat mūzikas instrumentiem maijā būs vajadzīga īpaša izsmalcinātība - pirmām kārtām tas attiecas uz vijolēm, čelliem un kontrabasiem. Vislabākais būs lēnie transporta veidi - piemēram, nesteidzīgs mazbānītis. Ceļojumi maijā ieteicami austrumu un dienvidaustrumu virzienā, taču izņemot tiem, kuri dzimuši augustā un novembrī - viņiem nepieciešami dienvidrietumi ar augstu stāvošu sauli, tuvāk pie ziemeļu platuma 40. grāda.

Nauda un dāvanas

Maijā naudai ekonomija nav vajadzīga. Kaut arī jūs skaitīsiet centus, maksāt nāksies tik un tā, pirmkārt jau par zīmolu apģērbu, kas kalpos ilgi un neizies no modes. Tam līdzekļus netaupiet. Maijā pirktajās dāvanas būs jāizvēlas ļoti rūpīgi, un tām jābūt vai nu dārgām, vai arī ar augstu intelektuālo vērtību. Lielisks pārsteigums būs dažādi slēpņi, kas nomaskēti kā ikdienas priekšmeti - grāmatas, elektrības rozetes, spoguļi, kamīna pulksteņi. Bērniem var dāvināt elektroniskos tulkotājus un mūzikas instrumentus, izņemot bungas.

Veselība

Pirmajā vietā maijā izvirzās skolēnu un skolotāju veselība. Gan vieni, gan otri gada laikā ir ļoti noguruši, un viņiem ir stingri jāseko līdzi ēšanas režīmam. Galvenais - izvairīties no atūdeņošanās. 150-200 mililitri auksta, tīra un negāzēta ūdens pusstundu pirms ēšanas jūs pasargās no intoksikācijas, kas visnotaļ ir iespējama nekvalitatīvu produktu vai medikamentu lietošanas dēļ, un to pārdozēšanas risks ir diezgan liels. Tiem, kas mājās, ražošanā vai manikīra salonā strādā ar krāsām un lakām, ir jālieto aizsarglīdzekļi un biežāk jāvēdina telpas.
   
Jaunu darbu uzsākšana

Šis ir labākais laiks, lai uzsāktu māju un piršu būvniecību, un ne tikai no koka! Dārzniekiem un dārzkopjiem ieteikumus var pat neminēt, jo viņi jau paši lieliski zina, ka kaut ko stādīt maijā vienmēr ir labi. Taču ņemiet vērā, ka papildu ūdens rezervuāra izveidošana jums vēlāk palīdzēs cīņa ar sausumu.

Draudi

Maijā draudi saistīti ar pamatu sagrūšanu ēkām un celtnēm, kas uzbūvētas no 1957. līdz 1959. gadam. Ja jūs dzīvojat šādā mājā, tad ir īstais brīdis to nostiprināt. Ekspertīzei ir jābūt ļoti rūpīgai. Bērniem apdraudējumu sagādās šūpoles un karuseļi, jo mēneša lēnā enerģētika neļaus ātri noreaģēt uz augsto dinamiku. Bērnu rotaļu laukumu revīzija ir pieaugušo pienākums. Labāk tos pilnībā demontēt, nekā izvietot brīdinošus uzrakstus.