Ekstrasensa Ļitvina prognoze septembrim

Lasītākais
publicitātes foto

Septembris ir 2017. gada kvintesence - tā galvenie notikumi un globālās izmaiņas, neticami sāpīga kritika, mentora tonis un iegrimšana sīkumainībā. Šis ir īstais brīdis, lai pastrādātu pie kļūdām un noskaidrotu to rašanās cēloņus, aizrakties līdz lietas būtībai, atomam, pašai mazākajai daļiņai. Taču benzīns deg neatkarīgi no tā, zina īpašnieks tā ķīmisko sastāvu vai nē. Tā savu ikmēneša prognozi sāk ekstrasenss Aleksandrs Ļitvins.

Mīlestība un attiecības ģimenē

Līdz galam nepateiktais, kas dzīvē ir bijis klāt kopš marta, septembrī ir atlaidis bremzes un ievainos ar savu trāpīgumu. Vārdi būs kā lodes - tieši mērķī, "desmitniekā". Uztveriet šo kritiku kā ļoti svarīgu informāciju, kas jums palīdzēs kļūt labākiem un ņemt vērā visas taisnīgās piezīmes. Vai tad tās nav partnerības sastāvdaļa? Biežāk apspriedieties ar tuviniekiem, pat tad, ja tie ir pavisam jauni vai arī pavisam veci.

Bērni

Septembrī bērni dodas uz skolu, tātad viņu atbalstīšana vecākiem kļūst par galveno uzdevumu. Šis ir ne tikai skolēnu, bet arī skolotāju laiks. Pārsteidzoši, ka daudzi bērni šajā periodā jūtas bezmaz vai kā profesori un vecākus uzskata par nevīžīgiem trijnieku karaļiem. Nepretojieties un biežāk prasiet jaunākajiem padomu. Bērni, kuri dzimuši martā, uzsāks cīņu par taisnību, tai skaitā arī par iespēju pagulēt ilgāk. Un lai jau viņiem iespēja komfortabli izgulēties patiešām rodas. Draudi patlaban slēpjas asos metāla priekšmetos - ne tikai nažos, kuri šajā mēnesī vienmēr ir īpaši asi, bet arī absolūti nevainīgos priekšmetos - adatās, naglās un skrūvēs. Esiet ļoti vērīgi!

Veselība

Septembrī ir unikāla iespēja iegūt vēlamo rezultātu zobu protezēšanā un implantēšanā, taču labāk to sākt darīt mēneša otrajā pusē.

Uzturs

Priekšā mūs gaida ziema, tāpēc organisms ļoti labi uzņems barību, kas bagāta ar olbaltumvielām. Gaļa tradicionāli izraisa agresiju, bet kopā ar to - tiekšanos pēc uzvaras, tai skaitā arī pār klimatu. Pagatavota grilā vai uz atklātas uguns - septembrī gaļa ir nepieciešama. Protams, ja neesat pārliecināts veģetārietis.

Darbs

Darbā būs iespēja paaugstināt kvalifikāciju un spējas atcerēties informāciju, kā arī to reproducēt. Kaut arī vienlaikus apmācītāji un instruktori skrupulozi skaidros priekšmeta nianses un visai stingri kontrolēs jūsu zināšanas.

Konfliktos iekulsies tie, kuri iedomāsies, ka ir sasnieguši pilnību un meistarības tālāka paaugstināšana vairs nav vajadzīga. Šādi paziņojumi tiks uzskatīti par atteikšanos no personīgās un profesionālās izaugsmes, bet tas, savukārt, ne tajā labākajā veidā atsauksies uz tālāko karjeru.

Atpūta un ceļošana

Dodieties uz rietumiem no vietas, kur esat dzimuši.Atpūtai izvēlieties pilsētas, kas saistītas ar ieroču biznesa vēsturi, kā arī juvelierizstrādājumu ražošanu. Ja jums būs iespēja paskatīties, kā tiek izgatavoti aukstie ieroči vai dārglietas, tad noteikti to izmantojiet un iepazīstiet šo kultūru. Tādējādi iegūsiet erudīciju ne tikai krustvārdu mīklu risināšanai.

Nauda

Septembris ir taupīgu cilvēku mēnesis. Rūpīga preču izvēle un finanšu plūsmas kontrole ļaus iegūt naudas ziņā, bet dabūt kādus bonusus būs grūti, jo arī priekšniecība metīsies ekonomēt. Centīgi mācekļi ar bonusiem rēķināties var, bet tiem, kuri sevi uzskata par baigajiem nažiem, labāk būtu paklusēt.

Jaunu darbu uzsākšana

Visveiksmīgākie būs projekti, kas saistīti ar metālu, pārstrādi, pārdošanu, iekārtu, darbagaldu un mehānismu remontu, kā arī juvelierizstrādājumu un augstas precizitātes metāla mērierīču ražošanu. Transportlīdzekļi, kas izgatavoti septembrī, atšķirsies ar izcilu kvalitāti un, attiecīgi, ar ilgmūžību. Tas pats attieksies arī uz citiem mehānismiem. Lai pārcelties uz pastāvīgu dzīvi vai atvaļinājuma pavadīšanai vislabvēlīgākais būs rietumu virziens. 


Avots: ELLE.ru