Festivāla “Jaunais Vilnis” laikā notiks Kirkorovam veltīts koncerts

Edijs Pālens / LETA

Šogad festivāla "Jaunais Vilns" laikā notiks jubilejas koncerts, kas veltīts Krievijas estrādas popa karaļa Filipa Kirkorova daiļradei. Ideju rīkot jubilejas koncertu  Kirkorovs aizguvis no bijušās sievas Allas Pugačovas, ziņo Dni.ru.

Intervijā Dni.ru dziedātājs sacīja, ka karjeras sākumā nedomāja, ka laiks varētu paskriet tik ātri, “Laiks skrien vēja spārniem – man ir piecdesmit gadu, no kuriem trīsdesmit gadus esmu pavadījis uz skatuves. Es vēlos atcerēties visus labākos hitus, kādi man ir bijuši šo gadu laikā.”

Kirkorovs arī minēja, ka daudzi Krievijas estrādes mākslinieki kāps uz skatuves un izpildīs viņa dziesmas viņa daiļradei veltītajā dienā. “Lieliski mākslinieki gatavo numurus, mācās dziesmu vārdus un iedzied manas dziesmas no jauna.  Es neapmeklēju viņu mēģinājumus, jo vēlos redzēt, kas no tā visa sanāks – vēlos, lai šis vakars priekš manis būtu neaizmirstams,” skaidro Kirkorovs. 

Rīkot jubilejas koncertu, kas veltīts viņa daiļradei, Kirkorovu iedvesmojusi Alla Pugačova. “Pirms divdesmit gadiem Alla uzrīkoja koncertu “Pārsteigums Allai”, pēc kura izdeva albumu, kurā dažādu paaudžu izpildītāji ir iedziedājuši viņas dziesmas, sev raksturīgajā stilā.” 
Pati Alla Pugačova šogad nepiedalīsies “Jaunajā Vilnī”. Festivāla rīkotājs, komponists Igors Krutojs intervijā medijiem paskaidroja, ka Pugačova saspringtā grafika dēļ izlēmusi nepiedalīties “Jaunajā Vilnī. “Jūlijā viņa Baku uzstājās mūzikas festivālā “Svelme”. Katra Allas uzstāšanās ir kaut kas īpašs – mēs ar prieku viņu uzņemsim, kad vien viņa to pati vēlēsies.”