Filips Kirkorovs atkal gatavojas kļūt par tēvu

Ekrānuzņēmums

Dziedātājs ir pārliecināts, ka vecums nav šķērslis. Pēc viņa teiktā, par vecākiem kļūst arī 75 gadu vecumā.

Aprīlī Filips Kirkorovs kļūs 50 gadus vecs. Mākslinieks sola, ka publiku ar jaunām dziesmām un tēliem priecēs vēl ilgi, kā arī neizslēdza, ka atkal varētu kļūt par tēvu.

"Bez šaubām, esmu gatavs tam, lai man būt vēl kādi bērni, taču es apzinos, ka vispirms jāizaudzina šie. Paskatīsimies. Esmu jauns - tagad 50 gadi nav nekāds vecums. Par tēviem kļūst arī 75 gadu vecumā. Man, kā minimums, ir vēl ceturtdaļgadsimts gan estrādei, gan bērniem," Kirkorovs atklājis DNI.ru korespondentam.

Tāpat dziedātājs pastāstījis, kā aug piecgadīgā Anna-Viktorija un četrgadīgais Martins. "Es viņus sargāju no publiskās dzīves. Ja arī viņi apmeklē manus koncertus, tad tikai Maskavā. Pagājušajā gadā viņi gribēja braukt uz "Jauno vilni", taču es tomēr nolēmu viņusd atstāt mājās. Vienkārši atceros ne visai patīkamo ažiotāžu ap viņiem Sočos pirms pāris gadiem. Es domāju, lai vēl nedaudz paaugas. Turēšu viņu bērnību prom no zibspuldzēm un visa tā, kas pavada aktiera dzīvi," paziņojis mākslinieks.

Pēc Kirkorova teiktā, viņa bērni kļūt populāri nesteidzas. "Ļaujiet bērniem normāli dzīvot! Lai viņi paaugas un paši izvēlas savu ceļu. Mums jau jauno zvaigžņu paaudze aug. [...] Bet manējie lai pagaidām kādā studijā padejo, lai kaut kur pamācās un paši izvēlas, ko darīt tālāk, nevis tā, lai tēvs viņus piespiež darboties uz skatuves. Ja sagribēs izvēlēties šo ceļu  - viņi to izdarīs, es šķēršļus nelikšu. Ja negribēs, arī neiejaukšos," Filips pastāstījis DNI.ru.