Sieviešu sejas izteiksmes orgasma laikā - fotogrāfs pārsteidz pasauli

ekrānuzņemums / thesun.co.uk

Nesen brazīliešu fotogrāfs Markoss Alberti radījis savdabīgu sieviešu portretu sēriju “Projekts O”, kurā iemūžinājis sieviešu sejas pirms un pēc orgasma, vēsta The Sun.

Intervijā medijiem Albertī sacīja, ka fotogrāfijās vēlējies parādīt sievietes seksualitāti, kādu sabiedrība vēl nav redzējusi. 

Ekrānuzņēmums / thesun.co.uk

Pikantās fotogrāfijas tapušas sadarbībā ar seksa rotaļlietu izplatītājiem “Smile Makers”, kuru produkciju modeles izmantoja fotosesijas laikā. 

Ekrānuzņēmums / thesun.co.uk

Ekrānuzņēmums / thesun.co.uk

“Projekts O “ sastāv no divdesmit sieviešu portretiem -  dažāda vecuma un nacionalitātes. Portretu sērija ir veidota četrvirzienu stilā, proti katras  portrets sastāv no četrām bildēm, kurās redzams, kā soli pa solim mainās modeles seja procesa laikā un pēc tam. 

Ekrānuzņēmums / thesun.co.uk

Intīmie  fotoattēli parāda arī, cik ātri mainās katras sievietes sejas izteiksmes, un to dažādību. 

Ekrānuzņēmums / thesun.co.uk

Ekrānuzņēmums / thesun.co.uk

“Projekts O” nav vienīgā Albertī  portretu sērija, kurā viņš ir izmantojis dažādus blakus līdzekļus, lai iemūžinātu unikālas cilvēku sejas izteiksmes. Pagājušajā gadā Albertī radīja foto sēriju “Trīs glāzes”, kurā  fotogrāfs centās parādīt, kā mainās gan vīriešu, gan sieviešu sejas izteiksmes pēc trīs vīna glāzēm. “ Ir kāds apgalvojums par vīnu, kas man ļoti patīk – pirmo vīna glāzi cilvēks lieto ēdienreizes laikā, otro viņš dzer mīlestības vārdā, bet trešā glāze simbolizē robežas pārkāpšanu. Es gribēju pārbaudīt, cik patiess ir šis apgalvojums”, skaidro Albertī.