Grīziņkalnā notiks Baltijas valstu bundzinieku samits

morguefile.com

Šodien Grīziņkalnā Baltijas valstu bundzinieku samitā pulcēsies ap 300 bundzinieku, aģentūra LETA uzzināja "Ghetto Media house".

Baltijas bundzinieku samita laikā visi 300 bundzinieki sinhroni izpildīs vairākus ritmus un dziesmas. Pasākuma organizētāji sola, ka tas būs īsts muzikāls baudījums ne vien pašiem bundziniekiem, bet arī apmeklētājiem, tādēļ ikviens interesents neatkarīgi no vecuma un interesēm tiek aicināts bez maksas šodien apmeklēt Baltijas bundzinieku saietu.

Bundzinieks un pasākuma organizators Andžejs Grauds norādījis, ka "Baltijas bundzinieku samits ir kā sniega pika, kura tikko sākusi velties no kalna un pavisam drīz pārvērtīsies lavīnā". No šķietami utopiskas idejas Baltijas bundzinieku samits ir kļuvis par lielāko bundzinieku pasākumu Ziemeļeiropā. Šis pasākums ir atvērts ikvienam, kurš, kaut pat nedaudz ir saistīts ar bungām un ritmu.

Ārpus kopējā un iespaidīgā samita dalībnieku bungu priekšnesuma Baltijas bundzinieku samitā būs pieejamas Latvijā un Baltijā zināmu bundzinieku meistarklases, dažādi priekšnesumi, bundzinieku krāmu tirgus un dažādi konkursi, tostarp arī Bundzinieku rings.