Huligāni piekāvuši pasaules čempionu kikboksā

Lasītākais
facebook.com/alipovoy

Maskavā pagaidām vēl nenoskaidrotas personas nežēlīgi piekāvušas trīskārtējo pasaules čempionu kikboksā Aleksandru Ļipovoju, vēsta Vesti.ru. Bokserim pamatīgi pārsista galva.

Tiek ziņots, ka sportists kopā ar kādu draugu atradies pie veikala, kad pie viņiem pienākušas nepazīstamas personas. Pēc asākas vārdu apmaiņas sācies kautiņš, kura laikā Ļipovojs guvis galvas traumu. Skļifasovska institūtā mediķi sportista rētai uzlikuši septiņas šuves un palaiduši uz mājām. Policijā cietušais pagaidām vēl nav vērsies.

Kā Ļipovojs pats pastāstījis medijam LIFE, naktī uz ielas viņam uzbrukuši vairāki vīrieši, kuru rīcībā bijuši šaujamieroči.

"Man pārsita galvu, un tagad es esmu atguvies," pastāstījis kikbokseris, "12 centimetrus gara rēta, uzlika septiņas šuves. Esmu zaudējis vairāk nekā puslitru asiņu, ir pārsista bungādiņa, ar vienu ausi nedzirdu."

Tāpat viņš paziņojis, ka izvērstāku komentāru sniegs nedaudz vēlāk un vērsīsies policijā.

Trīskārtējais pasaules čempions kikboksā Aleksandrs Ļipovojs 2006. gadā iekļuva Ginesa rekordu grāmatā, uzstādot jaunu pasaules rekordu pēc sitienu skaita, kas noteiktā laikā izdarīti pa "ķepām". 48 minūšu laikā viņš izpildīja divus tūkstošus sitienu ar rokām un tikpat daudz ar kājām.

Foto: facebook.com/alipovoy