Igauņu ragana atklāj, kā jāizturas pret vecākiem, lai nepiesauktu nelaimi

Facebook.com/marilynkerro.official

"Ekstrasensu cīņu" fināliste, par igauņu raganu dēvētā Merilina Kerro sniedz dažādus padomus saviem Instagram sekotājiem. Šoreiz gaišreģe pastāstījusi par to, kā pareizi jāizturas pret saviem vecākiem, lai nepiesauktu nelaimi.

Nemāciet viņus dzīvot

Pat ja esat par viņiem simts reizes gudrāki, un ja jūs patiešām zināt, kā vajag - nestāstiet mātei un tēvam, kā pareizi jādzīvo. Viņiem ir sava dzīve, bet jums - sava.

Neiedomājieties, ka esat par viņiem pārāki

Nedariet to ne reālajā dzīvē, ne arī domās. Jūs ne ar ko neesat par viņiem labāks! Tas, ka jums ir sanācis izlasīt gudras grāmatas, paskatīties gudrus video Youtube vai apmeklēt labu treniņu, nebūt nepadara jūs gudrākus, lai arī kā jums tas neliktos. Iebāziet savu patmīlību sev vienā vietā. Atcerieties, ak dzimtas enerģija vienmēr pāriet no vecākajiem (arī jau mirušajiem) pie jaunākajiem. Iedomājoties, ka esat pārāki par vecākiem, jūs it kā kļūstat vecāki attiecībā pret viņiem, un tādējādi bloķējat dzimtas enerģiju. Bet to darīt es neieteiktu pat savam lielākajam ienaidniekam.

Neceriet, ka viņi kļūs prātīgāki

Ir kārdinājums "nejauši" kaut kur atstāt gudru grāmatu vai uzdāvināt kaut ko mammai, lai viņa attīstītos. Nedariet tā. Jūs varat palīdzēt tikai tādā gadījumā, ja tētis vai mamma paši to palūgs. Līst dvēselē un uzspiest kaut kādu viedokli nav vērts. Neko citu, izņemot pret sevi vērstas dusmas jūs nedabūsiet. Ļaujiet saviem vecākiem noiet savu ceļu un samaksāt savus rēķinus pašiem.

Neatriebieties viņiem

Tiem, kas nostājas uz pašattīstīšanās ceļa, ar laiku rodas instrumenti un vēlēšanās atriebties par veciem, bieži vien vēl bērnu dienu aizvainojumiem. Nevajag! Par to, ka viņi kādu ir aizvainojuši, vecāki samaksās paši. Taču ja jūs atriebsieties, tad par to būs jāmaksā jums. Un jums noteikti tas nepatiks!

"Sanāk, ka ar vecākiem neko nevajag darīt? Jā! Ar viņiem - nevajag. Viss, kas jums ir jādara, ir jādara ar sevi. Ar savām domām, jūtām, uzstādījumiem. Ar to arī nodarbojieties. Bet viņiem ļaujiet dzīvot tā, kā viņi vēlas," nobeidz Merilina Kerro.


Avots: Postimees