Inovāciju un tehnoloģiskās jaunrades festivāls "iNovuss" pirmajā dienā pulcējis ap 3000 interesentu

Lasītākais
ekrānuzņēmums/ la.lv

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotais inovāciju un tehnoloģiskās jaunrades brīvdabas festivāls "iNovuss" pirmajā dienā pulcējis gandrīz 3000 interesentu, aģentūru LETA informēja LIAA. 

"Tas ir neticami, ka pirmajā "iNovuss" festivālā mums ir izdevies kopā pulcēt tik plašu zināt, izzināt un uzzināt alkstošu apmeklētāju skaitu. Tas liecina par mūsu sabiedrības nerimstošo interesi iegūt jaunas zināšanas, pieredzi un, pats galvenais, - konkurētspējīgas idejas. Tieši idejas un svaigi, radoši, spēcīgi biznesa stāsti ir tas, ko mēs sagaidām no šī festivāla. Esmu pārliecināts, ka šis ir tikai sākums radošai un inovatīvai tradīcijai," norāda LIAA direktors Andris Ozols.

Festivāls Lucavsalā turpinās arī sestdien. Tā rīkotāji stāsta, ka šodien festivālā varēs smelties iedvesmu gan spēcīgu lektoru pieredzē, gan radošās darbnīcās un meistarklasēs, kā arī izbaudīt festivāla muzikālo pusi, apmeklējot elektroniskās mūzikas projekta "Bandmaster" un grupas "Alaska Dreamers" koncertus.

Pasākumā aicināts piedalīties ikviens interesents, arī tad, ja ikdiena nav saistīta ar augstajām tehnoloģijām un uzņēmējdarbību.

Ieeja pasākumā ir bez maksas, iepriekš reģistrējoties festivāla oficiālajā mājas lapā.

Reģistrēties pasākumam, iepazīties ar pilno programmu un aktuālo informāciju interesenti var festivāla mājaslapā "inovuss.lv".

Projekts tiek īstenots Eiropas Reģionālās attīstības fonda darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" pasākumu ietvaros.