Izdevniecības "Dienas Bizness" zaudējumi pērn pieauguši četras reizes

Ieva Lūka/LETA

"Izdevniecība "Dienas Bizness"" pērn strādāja ar 1,51 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,8% vairāk nekā 2015.gadā, savukārt tās zaudējumi pieauga četras reizes, sasniedzot 115 559 eiro apmēru, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma finanšu pārskata pielikumā teikts, ka atbilstoši izdevniecības vadības aprēķiniem, 2017.gada ieņēmumi no saimnieciskās darbības pārsniegs izdevumus, līdz ar to "Izdevniecības "Dienas Bizness"" vadība uzskata, ka pozitīvā naudas plūsma no saimnieciskās darbības spēs nodrošināt finansējumu likviditātes problēmu atrisināšanai.

Vadības ziņojumā norādīts, ka uzņēmuma nākotnes perspektīva ir cieši saistīta ar vispārējo uzņēmējdarbības vidi Latvijā, kas jāņem vērā attīstot un nostiprinot esošo produktu portfeli un nemitīgi pielāgojoties uzņēmējdarbības vides prasībām atbilstoši aktuālai un profesionāli sagatavotai informācijai.

Vienlaikus izdevniecības vadība uzsver, ka 2017.gadā turpināsies tās darbs pie citu uzņēmuma darbības virzienu attīstības.

"Izdevniecība "Dienas Bizness"" 2015.gadā strādāja ar 1,455 miljonu eiro apgrozījumu un zaudējumiem 28 968 eiro apmērā.

SIA "Izdevniecība "Dienas Bizness"" pamatdarbības veids ir laikraksta "Dienas Bizness" izdošana, interneta portālu "db.lv" un "rus.db.lv" uzturēšana, specializēto rokasgrāmatu izdošana, kā arī tematisku konferenču izdošana.

SIA "Izdevniecība "Dienas Bizness"" dibināta 1993.gadā un tās pamatkapitāls ir 18 000 eiro. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir SIA "SM Investīcijas", kuras 100% daļu pieder Jānim Maršānam.