Japāņi šokē pasauli ar īpaši pikantu karaoke TV šovu

ekrānuzņēmums / krock.com.au

Japāņi izdomājuši, kā apvienot patīkamo ar lietderīgo – kamēr citi TV šovi pārbauda dalībnieku erudīcijas un veiklības spējas, populārais japāņu karaoke raidījums “Sing what happens” tās dalībniekiem piedāvā pārbaudīt viņu koncentrēšanās spējas visai neierastos apstākļos – koncentrēties dziedāšanai masturbācijas laikā, vēsta COED.com.

Dalībnieki dzied dziesmas, kamēr raidījuma vadītāja palīdzes centīsies novērst viņu uzmanību ar glāstiem. Meiteņu galvenais uzdevums ir tādā veidā traucēt puišiem dziedāt. Lai uzvarētu, puišiem ir jānodzied dziesma līdz beigām, pirms meitenes pabeidz iesākto.Lai gan daudzi šova dalībnieki ir pārliecināti, ka spēs pretoties meiteņu pieskārieniem, ne visiem izdodas tikt kaut vai līdz dziesmas pusei. Kā vēsta Youtube kanālā atrodamais šova apraksts, “ līdz šim tikai vienam dalībniekam ir izdevies uzvarēt šajā spēlē, savācot septiņdesmit četrus punktus no simts.” Balvā šova uzvarētājs ieguvis dažādas seksa rotaļlietas un erotiskās masāžas eļļas.

Jāteic, ka šis nav vienīgais japāņu TV šovs, kurā tiek veiktas seksuāla rakstura darbības. Viens no populārākajiem šoviem Japānā ir "Orgasm wars", kura dalībnieki ir heteroseksuāli un homoseksuāli vīrieši.Šova mērķis ir pārbaudīt, vai homoseksuāls vīrietis spēs uzbudināt heterosekuālu vīrieti. Kāda cita šova dalībniekiem ir jāpaspēj minūtes laikā pēc iespējas vairāk reizes noklikšķināt uz peles, kas novietota uz sievietes ģenitālijām. Šādi raidījumi  ir izsaukuši visai plašas diskusijas Rietumu valstīs, par to, cik pieņemami ir tādas lietas rādīt televīzijā. Daudzi ārvalstu mediji un blogeri nosoda japāņus par tik atklātiem un nekautriem TV šoviem, kuri ir brīvi pieejami arī Youtube vietnē, kur tos var noskatīties arī bērni.