Kaņepes kultūras centrā notiks Ziedoņa daiļradei veltīts koncerts "Melo man lietus vārdus, es ticēšu"

facebook.com/Zoo.KKc

Kaņepes kultūras centrā (KKC) 19.jūlijā plkst.20 notiks multimediāls koncerts "Melo man lietus vārdus, es ticēšu", aģentūru LETA informēja koncerta autore un režisore Agnese Malanča.

Viņa sacīja, ka koncerts veidots kā stāsts par mīlestību un sevis meklējumiem. Skatītajiem būs iespēja dzirdēt gan pazīstamas, gan retāk dzirdētas Imanta Ziedoņa epifānijas. Tekstus lasīs Rīgas Doma kora skolas (RDKS) audzēkņi Eliāna Sanda Veinberga, Gustavs Melbārdis un Toms Kursītis.

Dzejā un epifānijās pausto noskaņu papildinās īpaši projektam radīta oriģinālmūzika un video projekcijas. Kompozīcijas veidojuši RDKS absolventi Dana Asnate Kļava un Elvis Lintiņš.

"Ideja par šāda koncerta nepieciešamību radusies literatūras stundās pie skolotājas, filozofes un dzejnieces, Ziedoņa domubiedres Ivetas Šimkus. Projekta iniciatīva ir pašu jauniešu rokās - uzsākot darbu pie multimediālā koncerta veidošanas, jaunieši ātri vien saprata, ka tas vairs neiekļausies skolas pasākuma rāmjos, un iekšējā vēlme ir to parādīt pēc iespējas plašākam interesentu lokam," teica Malanča.

Koncerts tapis ar Rīgas domes un KKC atbalstu.