Karstākās tēmas Twitter: Āboltiņas atgriešanās ārlietu ministrijai un "visu varu tautai"

Ekrānuzņēms / Twitter.com

Ceturtdienas tviterdiskusijas aizritēja par šādām tēmām: Rinkēvičs ar Āboltiņu ir pārrunājis iespēju atgriezties ārlietu dienestā. JKP jaunā "Tautas sapulcē" 23.augustā prasīs "atdot varu tautai"

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičš (V) ar partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu apspriedis iespējamo politiķes atgriešanos ārlietu dienestā, aģentūrai LETA apstiprināja ministra padomnieks Mārtiņš Drēģeris. 

Vienlaikus viņš norādīja, ka šobrīd sīkākus komentārus sniegt nav iespējams, piebilstot, ka Āboltiņai ir bijusi ilgstoša pieredze ārlietu dienestā, un viņa ir bijusi arī ĀM Konsulārā departamenta direktore, pirms sākusi politiķes gaitas. Jau ziņots, ka Āboltiņa pieļauj iespēju nolikt deputātes mandātu pirms 12.Saeimas darbības beigām, lai atgrieztos diplomātiskajā dienestā, to viņa trešdien apliecināja žurnālistiem. 

Laikraksta "Diena" galvenais redaktors Gatis Madžiņš vēlas precizēt notikušās sarunas detaļas.

Uzņēmējs Uģis Lapiņš satraucies par Āboltiņas nākotnes plāniem.

Baltijas jūras telpiskās plānošanas iniciatīvas VASAB sekretariāta vadītājs Tālis Linkaits pieņem, ka politiķe varētu būt noderīga valsts konsulārajam dienestam.

Jaunā konservatīvā partija (JKP) 23.augustā plkst.19 rīkos jaunu "Tautas sapulci" pie Rīgas pils, kurā saistībā ar problēmām "Oligarhu lietas" parlamentārajā izmeklēšanā prasīs "atdot varu tautai, kā to skaidri un gaiši nosaka Satversme", liecina politiskā spēka mājaslapā publicētais paziņojums. 

JKP pārstāvji norāda, ka, lai gan darbu ir sākusi parlamentārā izmeklēšanas komisija, kam būtu jāvērtē oligarhu sarunas un lietas izmeklēšanas "izčākstēšanas" iemesli, tomēr "komisijas darba sākums pagaidām ir vien sāpīgs kauns, jo deputāti par komisijas vadītāju ir iecēluši Ingunu Sudrabu (NSL), kura minēto sarunu kontekstā parādās kā Putinam vēlama premjera amata kandidāte". Tvitera lietotāji īpašu uzmanību vērš tieši politiskā spēka paziņojuma tekstam, kurā daudzi saskatījuši lieku patosu. 

Par pasākuma mērķauditoriju interesējas portāla "Pietiek.com" tviterkonts.

Sabiedrisko attiecību jomas darbonis Gints Knoks saņēmis aicinājumu uz pasākumu.

Arnis Kadakovskis norāda uz lieku patosu aicinājumā.