Kirkorovam uzradusies pieaugusi "meita"

Ekrānuzņēmums

Rostovā pie Donas uzradusies kāda jauna sieviete, kas sevi pasludinājusi par Filipa Kirkorova meitu. Krievijas estrādes karaļa "mantiniece" ar savu "tēvu" mēģinājusi sazināties, bet dziedātājs atzīt vēl vienu bērnu nebūt nesteidz, vēsta portāls Dni.ru.

Par slavenā mākslinieka meitu sevi dēvē kāda Anna Tarasjuka, kura jau ar to Rostovā pie Donas ir paspējusi kļūt slavena. Viņa arī ir paņēmusi Kirkorova uzvārdu, vada dziedātāja fanklubu un uztur profilu Instagramā.

Anna ar savu "tēvu" tikusies, kad Kirkorovs pilsētā uzstājies ar koncertu. Viņai pat izdevies piekļūt pie pašas skatuves un pasniegt dziedātājam dažas dāvanas, tai skaitā arī kroni ar uzrakstu "Labākajam tētim". Kirkorovs nedaudz izbrīnījies, taču dāvanu paņēmis un pat dzieda''sanas laikā uz brīdi uzlicis kroni galvā.


Estrādes karalis gan radniecību atzīt pagaidām nesteidz, taču padalīties ar uzvārdu ir ar mieru. "Viņa ir diezgan drosmīgs cilvēks, izvēlējusies kaut kā izmainīt savu likteni. Jo mainot uzvārdu un vārdu, maini savu dzīvi, kodu, kurš ielikts manos iniciāļos, taču kā šis kods nostrādās citam cilvēkam..." paziņojis Kirkorovs kādā televīzijas raidījumā.

Savukārt Anna atklājusi, ka "tēva" radošā darbība viņai palīdzējusi atgūt balsi pēc četriem klusēšanas mēnešiem - viņa esot pārstājusi runāt vecmāmiņas nāves dēļ. Pirmais vārds, kuru viņa pateikusi, esot bijis Kirkorova vārds.

Dni.ru atgādina, ka Filipam Kirkorovam ir divi bērni - meita Alla Viktorija un dēls Mārtins. Savulaik dzieda'tājs deviņus gadus bijis laulībā ar Allu Pugačovu.